Унікальні річкові круїзи, що захоплюють наше враження.

Яскравий колорит додасть річковий круїз подорожі по країні. Вражень від річкового круїзу буде набагато більше, ніж від поїздки на транспортному засобі або прогулянки пішки. Відпочинок, характерний річковому круїзу, іноді більш цінний, ніж екскурсії на березі.
Віртуальні картини на все життя збережуться у туриста після подорожі по річці Янцзи, Китай. Рельеф водної артерії китайської настільки різноманітні, що задовольнять смаки будь-якого туриста. Ущелина Трьох ГЕС — одна з намічених зупинок на шляху. Відчуття від строкатих видів на узбережжі річки будуть насиченими та різноплановими.
Мандрівка по Нілу завжди була генеральною метою справжнього мандрівника. Ніл відіграє головну роль для Єгипту: це батьківщина єгипетської цивілізації, головна водна магістраль країни. Стоянки в найбільш видних єгипетських містах, зоряні ночі під єгипетським небом залишать найкращі спогади. У подорожі порадує безліч ефектів: набігаюча на жовтий берег хвиля і шум міських вулиць, обриси стародавніх руїн і сучасні хмарочоси, старовинні човни-фелюги і надшвидкісні катера. Переробимо знайому цитату: «Побачити Ніл і померти!».
40% континенту Південної Америки включає в себе рейс по Амазонці. Весь маршрут мандрівник стане спостерігати за культурними традиціями народів, що населяють Амазонку, за дивовижними пейзажами і багатим тваринним світом. Підсумком мандри стануть престиж і слава досвідченого дослідника, і цю подорож нам не спортить прогноз погоди з www.meteoprog.ua.
Жовта річка — Хуанхе — в китайських землях як і раніше є прекрасним місцем для річкового круїзу. Жовто-бура вода — це шафраний грунт, розчинений у бурхливій річці. Народи, які населяють КНР, поважають Хуанхе, як батьківщину власної цивілізації. Пекін і Велику Китайську стіну, гробниці і кургани, ущелини і озера побачить мандрівник по дорозі. Національний заказник на землях уздовж Хуанхе — найкращий у Китаї. Тут багатющий тваринний і рослинний світи.
Екстраординарність в сплаві по Конго порадує будь-якого мандрівника. Славетні нетрі Конго будуть супроводжувати судно всю дорогу. У турне без духу пригод обійтися неможливо. Тут можна осягнути повсякденну дійсність африканських племен, побачити тварин на водопої і вдихнути аромат дивовижних квітів. Маршрут буде супроводжуватися поглинанням традиційних страв африканської кухні і великою кількістю свіжої риби.
Міссісіпі з великою кількістю відгалужень, в житті Америки відіграє важливу роль, не тільки в плані економіки, а й для культури народу і життя в цілому. З вояжем по Міссісіпі туристу випадає рідкісна можливість побачити відразу майже всю Америку. Стоянки біля берегів дивовижних озер і у великих містах помітно прикрашають круїз. Річка часто ставала героєм різних фільмів, а в мистецтві і літературі їй присвячено чимало творів.