Samsung S24A350H офіційний монітор WCG-2011.

Samsung Electronics оголосив, що ігри відбіркового Чемпіонату України в рамках World Cyber ​​Games будуть проходити на нових LED-моніторах Samsung c підтримкою 3D — модели S24A350H.
24-дюймові монітори Samsung S24A350H забезпечують природне перенесення кольорів і кришталеву чіткість картинки з роздільною здатністю Full HD завдяки передової технології світлодіодним (LED) підсвічуванням і високому рівню динамічної контрастності (Mega DCR). Чорні тони виглядають на екрані дійсно чорними, а світлі ділянки зображення — чіткими та детальними. Крім того, висока контрастність дасть геймерам можливість розглянути уважно кожну деталь ігрового поля. Підтримка 3D-зображення також виводить ігровий реалізм на новий рівень.
Широкі кути огляду (170 ° / 160 °) і технологія Magic Angle дозволять геймерам розташовуватися перед екраном так, як їм зручно, не боячись спотворення картинки. Навіть якщо дивитися на екран збоку, зображення буде таким, ніби ви знаходитесь прямо перед екраном — таку можливість, безумовно, оцінять не тільки гравці, але і вболівальники.
Монітори відрізняються ультратонкої рамкою екрану, через, що їх дисплеї виглядають ще більше, а зображення на них — ще більш захоплююче. Доповнює картину ультрасучасний дизайн корпусу з елегантною ніжкою.
Модель S24A350Н, як і всі нові монітори Samsung, були розроблені з турботою про довкілля. Технологія LED-підсвічування сама по собі знижує споживання енергії. Крім того, спеціальний економний режим дозволяє управляти енергоспоживанням монітора за допомогою простого інтерфейсу, щоб економити ще більше електроенергії.