Samsung GALAXY Xcover — надійний та водонепроникний сенсорний смартфон.

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск сенсорного смартфону Samsung GALAXY Xcover (GT-S5690). Новинка оснащена набором інтуїтивних функцій для роботи в соціальних мережах і має надійний водонепроникний корпус.
«Ми створили Samsung GALAXY Xcover спеціально для тих, хто звик до екстремального способу життя, — зазначив Янгхі Лі, старший віце-президент по глобальному маркетингу підрозділу мобільних комунікацій Samsung. — Всі найкращі функції, розроблені нами для спілкування в соціальних мережах, ми помістили в міцний герметичний корпус, що надійно захищає смартфон від бруду і вологи, в результаті пристрій здатний витримати навіть самий шалений темп життя ».
Samsung GALAXY Xcover створений з матеріалів, які оберігають його від пошкоджень і зносу, тому смартфон ідеально підійде активним людям. Апарат здатний до півгодини витримувати на глибині 1 м під водою. Це дозволяє вберегти його від різних дрібних неприємностей, зберігши недоторканим витончений стильний дизайн.
Модель GALAXY Xcover працює під управлінням ОС AndroidTM 2.3 (Gingerbread), новітньої версії найпопулярнішої у світі мобільної платформи, оптимізованої спеціально для смартфонів.
Пристрій має «рідну» підтримку мобільних сервісів GoogleTM, серед яких є програми як для щоденного використання, так і для розваги. Так, за допомогою Android MarketTM можна знаходити і встановлювати новітні програми та ігри. Карти Google MapsTM в комплекті з сервісом Google Latitude дозволяють ділитися своїм місцем розташування з друзями, а через сервіс YouTubeTM завжди можна подивитися фільми або цікаві відеоролики з Мережі.
Широкі можливості зв’язку забезпечені завдяки підтримці стандартів HSDPA 7,2 / HSUPA 5,76, Wi-Fi b / g / n і Bluetooth 3.0 + HS. Користувачі завжди будуть на зв’язку з людьми, які їм не байдужі.
Високий ступінь захисту
Samsung GALAXY Xcover повністю відповідає класу захисту оболонок пристроїв IP67. Це означає, що корпус апарата досить герметичний, щоб не боятися пошкоджень від попадання грязі або вологи. Додатковий захист є і у дисплея, виконаного з загартованого скла (в 4-5 разів міцніше звичайного) і має надійне і стійке до подряпин покриття.
Смартфон оснащений 3-мегапіксельною камерою з автофокусом і світлодіодним спалахом. Для додаткового зручності спалах може використовуватися в якості кишенькового ліхтарика, потужності якого вистачить для будь-якій життєвій ситуації.
Зламався твій комп, ремонт матрицы ноутбука Fujitsu-Siemens та інших деталей це можниво.