Реконструкція волосся.

Всім відомо, що пані — істоти непостійні. Жінки з гладкими пасмами хотіли б мати легкі грайливі кучерики, володарки кучерявого волосся бажають, щоб їх локони були гладкими і рівними. Жінки носять волосся розпущеним, затягують їх у хвіст, заплітають в косичку … І ці зміни не можуть не позначитися на стані волосся. Для збереження волосся здоровими, потрібно проводити їх реконструкцію — ряд лікувально-профілактичних заходів, які допоможуть відновити природну красу й здоров’я локонів.
Вплив нівелюючих »прасуванням », бігуді, тугих гумок, фена сприяє пошкодження кутикули. Луска піднімається, волога з серцевини волоска випаровується, тому волосся виявляється сухим, ламким, втрачає колір і блиск.
Реконструювати волосся можна косметичними засобами або народними методами. Але при будь-якому методі реабілітація не відбувається за один сеанс. Перш ніж кутикула волоса зміцніє, як і для лікування кожного розладу, потрібно провести безліч процедур.
У  »бабусиних » рецептах в якості миючого засобу використовуються натуральні речовини (хна, гірчиця, кисле молоко, яєчні білки і т.д.). Незважаючи на те, що застосування даних продуктів може виглядати дивним, вони не тільки відновлюють лусочки кутикули, а й зміцнюють цибулину волоса, запобігаючи його випадання. Крім того, існує безліч рецептів лікувальних масок для повернення сили пошкодженим волоссям. У тому числі буряковий сік, реп’яхова олія, відвар кропиви і ще безліч інших натуральних продуктів.
Також можна скористатися косметичними реконструюючими препаратами. Вони також містять у своїй структурі цілющі речовини, що прискорюють процес одужання волоса, оскільки, як правило, виготовляються на основі натуральних продуктів. Виробники випускають спеціальні шампуні, маски, масла і креми, які живлять і кутикулу, і корінь волоса. Дуже важливим моментом є підбір підходящої косметичної серії. Дізнатися про новини Украини моди та красоти можна на http://chitay.net/ — об’єктивно і докладно.
Оздоровленням волосся займається спеціаліст (лікар-трихолог), який допоможе зробити правильний вибір. Він порадить відповідний конкретно вам спосіб реконструкції і пояснить, як правильно виконувати процес відновлення.