Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Поради бажаючим побудувати заміський будинок.

Тепер мати власне житло за містом не просто приємно, але й дуже престижно. Котедж будувати треба на десятки років, у ньому можна збиратися всією сім’єю, щоб відпочити від міської суєти. Навіть у кризу нерухомість, особливо заміська, цінується високо. Тільки бажано заздалегідь гарненько підготуватися. Не бійтеся, завдяки надрукованим нижче рекомендації, проблем не виникне.
Не секрет, що психологи радять спочатку детально представити мету. Особливо ці поради стануть в нагоді, якщо будинок хочете побудувати найближчим часом. Накидайте детальний план з описом фасаду, розташуванням вікон, кімнат. Чесно скажіть, так чи потрібен величезний особняк, може, досить простого будинку.
Якщо ви думаєте проводити в будинку уїк-енди, максимум пару літніх місяців, то вистачить кількох кімнат, стандартної кухні, крана з водою на вулиці. Збираєтеся надовго оселитися далеко від настирливого мегаполісу? У такому випадку потрібно розглянути безліч питань, обговорити деталі.
Де буде розташований будинок — головне мабуть питання. Знадобиться ж кожен день їздити на роботу, наприклад. Чи вистачить витримки щодня вставати на 2 години раніше, проводити в дорозі багато часу, якщо відстань від міста пристойна? Є, де поставити авто, транспортна інфраструктура розвинена? Чи не завадить вам погода добиратися до міста, будьто дощ чи заметіль.
Нагадати необхідно і про сад, звичайно. Ви напевно обожнюєте зелень, смачні овочі, зручні лавочки. Готові витрачати дозвілля на підтримку затишку, вчасно поливати грядки, прибирати сміття з доріжок, вивчати на практиці ландшафтний дизайн? Скажіть як на духу, це ж дійсно велика праця. Можна купити територію поменше і посадити маловимогливих, але запашних рослини.
Після того, як прикинули проект, оформили його на папері, подумайте, хто буде будувати. Хочете найняти кілька людей з будівельної фірми або самі впораєтеся. Знайомі та родичі швидше за все не знають всіх премудростей, не стикалися з сучасними матеріалами.
Прийшовши в спеціалізовану організацію, ви отримаєте весь спектр послуг: юридичне оформлення, працівників, будівельні матеріали. Цей варіант дозволить витратити менше заощаджень і дорогоцінного часу.
Кошторис — документ, який ми рекомендуємо вивчити детально. Там знайдете розшифровку вартості всіх послуг. Більше того зручно вивчати різні варіанти, знаходити оптимальні рішення, щось коректувати в плані заміського будинку.