Пластична хірургія — краса для багатих?

При словах \ »пластична хірургія \» у кожного з нас з’являються різні асоціації, але зазвичай вони дуже схожі. Ми згадуємо рекламні ролики, тв передачі про популярних акторів. Деяким здається, що селебрітіз віддали пристойну суму доктору і вмить позбулися від неприємностей, на фото вони так чудово виглядають. У юних співачок, які збільшили груди приблизно на півтора розміру, немає відбою від продюсерів, неабияк схудлі актриси щосили красуються на обкладинках глянцевих журналів.
Статті та знімки послужили причиною виникнення помилок з приводу пластичної хірургії. Щоб перетворитися на чудову даму, досить просто накопичити суму і звернутися в спеціальний центр. Це не є справжньою правдою.
Безумовно, медики допомагають поліпшити пацієнтам зовнішність, але це далеко не єдина їхня турбота. Зазвичай пластичним хірургам доводиться мати справу з дійсно важкими випадками. Вони скрупульозно по частинкам відновлюють ноги, обличчя людей, що зіткнулися з різними катастрофами. Природні дефекти, наприклад, горб на спині, викривлення носа також повинні прибирати фахівці пластичної хірургії.
Напевно багато хто тепер хочуть дізнатися, чому саме такі ціни. Давайте міркувати, знайдемо паралелі в інших сферах життя. Ось, наприклад, охоронець або досвідчений юрист має право просити за послуги круглі суми? Відповідь очевидна, тому що їх робота вимагає знань, вони борються за наше щасливе майбутнє. Адвокати мають знання з різних питань, налагодженими контактами, вони не думаючи ризикують. До хірургів все вищеперелічене теж сміливо можна віднести.
Ніхто не дозволить хірургу без кваліфікації, вивчення теорії та відвідування семінарів братися за скальпель, навчання займає масу часу. Треба уявляти, як діяти в різних ситуаціях, читати про нові технології, стажуватися, адже на кону життя людини. Головне нічого не боятися, вміти знайти правильне рішення.
Тому ясно, що подібна операція повинна коштувати дорого. Однак реальна потреба в ній далеко не завжди є. Приголомшливо виглядати можна і завдяки своїм зусиллям, спорту і косметичним засобам, цьому також може зарадити спортивное телевидение яке вас буде стимулювати і заохочувати до нових цілей, головне не лежати і мріяти, а підняти зад і діяти.