Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Нове покоління ноутбуків Sony VAIO Z – переплюнути усіх.

Нове покоління ноутбуків Sony VAIO Z стало ще більш незвичним — японці завжди балансували все на межі можливого, але тепер вони спробували межу переплюнути. Ноутбук Sony VAIO Z продовжує традиції представленого на початку року оновлення серії Sony VAIO S.
Характерні для кількох попередніх поколінь ноутбуків Sony плавні лінії змінилися різкій огранюванням. Матеріали підібрані серйозні: кришка і нижня половинка корпуса виконані з вуглецевого волокна, «робоча панель» зроблена з алюмінію. Шапки клавіш зроблені більш тонкими, ніж зазвичай, а хід кнопок значно зменшений, клавіатура досить хороша, розкладка зручна, клавіші мають великі розміри. Клавіатура наділена повноцінної підсвічуванням  — включаючи підсвічування кириличної розкладки. Панель разом з кнопками повністю виконана з глянсового пластика Та й  зображення у Ноутбуків Sony є одним з найсильніших місць. Використана в даній моделі ексклюзивна ЖК-матриця має вкрай високу яскравість, але в ноутбуку є датчик освітленості який сам може керувати яскравістю екрана. Ноутбук Sony VAIO Z комплектований: Bluetooth, Wi-Fi, WiMAX і 3G. Причому не тільки в старшій конфігурації, але і в молодших.
Технічні характеристики 21Z9R
Процесор: Intel Core i7-2620M: 2,7 ГГц (до 3,4 ГГц в режимі Turbo Boost); 2×256 Кбайт L2; 4 Мбайт L3; два обчислювальних ядра.
Набір мікросхем — Intel HM67
Графічний контролер: Intel HD 3000 (1300 МГц), інтегрований в процесор
Зовнішній графічний адаптер, вбудований в док-станцію: ATI Mobility Radeon HD 6650M (480 процесорів, 725 МГц), 1 Гбайт DDR3 (900 МГц)
Екран: 13,1 дюйма, 1600х900; матово-глянцева покриття, LED-підсвічування
Оперативна пам’ять: 8 Гбайт, DDR3-1333 (4 +4 Гбайт)
Жорсткий диск: 256 Гбайт SSD (4×64 Гбайт RAID 0)