Nissan ESFLOW новий електричний спортивний автомобіль

Згідно з нещодавньою доповіддю, Nissan почав розвиток на новий спортивний автомобіль, який буде боротися з Mazda MX-5 і це Nissan ESFLOW — задньопривідний електричний спорткар. Особливо вражаючі передні та задні фари, оскільки вони здаються як би органічними.
Nissan ESFLOW буде їздити на новій платформі — можливо, отриманої від Daimler — це буде також використовуватися на наступному поколінні 370Z. Крім того, Nissan, як повідомляється, попросив компанію Lotos, щоб та точно налаштувала керованість автомобіля. Використовує також у свої конструкції електричний спорткар Nissan алюмінієве шасі для зниження ваги

Двигун варіанти залишаються таємницею, але чуток багато одна з них, це те що ESFLOW використовує силовий агрегат з LEAF’а, оптимізований по продуктивності. Кожне заднє колесо приводиться в рух власним електромотором, що забезпечує достатнє зусилля, що дозволяє розбігтися з 0 до 100 км / год за п’ять секунд.

Всередині оббитий Nissan ESFLOW «золоченою шкіряною матерією», тільки ось автомобильный массажер для спины в ньому відсутній.
Незалежно від того, що остаточні деталі не відомі, модель Nissan ESFLOW планується до запуску в 2013 році.