Найдорожчі наручні годинники в світі.

Chopard вартістю $ 25 млнДорогий годинник на зап’ясті — це не тільки інструмент для визначення часу, це — показник вашого статусу і шикарний аксесуар, здатний перетворити ваш образ. Якісні годинники з великим ім’ям на циферблаті входять в історію годинникової індустрії. Час, як кажуть, гроші, а найдорожчі наручні годинники це:

201-carat Chopard вартістю $ 25 млн.

Найбільш дорогими годинниками на сьогоднішній день є годинник, створені майстрами всесвітньо відомого бренду Chopard. В цьому годиннику злилися воєдино багатовікові традиції годинникового і ювелірного мистецтва, а тому вони являють собою не тільки інструмент для визначення часу, але також і високохудожню прикрасу. Годинник-браслет, що вийшли на передодні 2008 року став втілення екстравагантності і неординарного мислення часових виробників.

Patek Phillipe’s Supercomplication за $ 11 млн.

Досвід компанії вимірюється не тільки кількістю років, проведених їй у бізнесі, але також і її досягненнями, так після виходу годиника Supercomplication будинок Patek Phillipe може називатися справді знаменитим, суперексклюзівним і популярним. 1932 рік став яскравим періодом в історії компанії, адже саме в цей рік на замовлення Генрі Грейвза, що був знаменитим нью-йоркським банкіром і колекціонером дорогих годиників, були створені самі технічно складні часы в світі. Замовлення виконувалося протягом п’яти років, але воно того варте! Результатом кропіткої роботи став годинник, що складаються з 900 деталей, корпус якого був виготовлений з 18-каратного золота, а посріблений циферблат став справжнім витвором мистецтва. Двадцять чотири різні додаткові функції цього годинника зробили їх найскладнішими в технічному відношенні.

Patek Philippe під назвою Platinum World Time вартістю $ 4 млн.

За весь час світу слід віддавати великі гроші, що іноді доходять до чотирьох мільйонів доларів, що говорить назва моделі сама за себе, яка оповіщає клієнтів про функції показу часу у всіх часових поясах Землі.