Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

На чому заробляють ріелтори.

Ринок квартир, заміських будинків зараз відчуває важкі періоди.
Велика кількість фірм зазнали крах свого бізнесу і закрилися. Втім, це дуже добре для споживача, тому що непрофесійних агентів стало менше. Не секрет, що більшість агентів працювали абияк. Не обходилося і без лукавства з використанням так званих прихованих комісій. Раніше ця тактика була результативною і зайві доходи можна було приховати від клієнта. У випадку нестабільного стану ринку ця тактика не спрацьовує.
На чому заробляють ріелтори?

1. Надають відомості з купівлі-продажу житла, заміських будинків, оренду житла, комерційної нерухомості. Зараз інформації в Мережі досить багато і навіщо оплачувати послуги фахівців, коли можна обійтися і без них.
2. Оформляють потрібні документи по операціях, перевіряють чистоту документів. Люди стали розумнішими грамотніше в цих питаннях і вони самі без допомоги фахівців можуть скласти всі договори і зібрати довідки. Нинішній клієнт бажає все більше конкретики і результату, а більшість агентів годує його загальними словами.
3. Відповідають на питання різної спрямованості — юридичної, економічної, аналітичної. Після краху компанії багато співробітників починають працювати на себе, як маклери, і 100% прибутку залишають собі.
Однак, через конкуренцію, їм доводиться пропонувати квартири за цінами на кілька відсотків нижче, ніж у компаній з нерухомості. Даний варіант, з одного боку, цілком влаштовує можливих клієнтів. З іншого боку, є чимала вірогідність зустріти шахрая і позбутися або квартири, або грошей.
Якщо агент працював у великій фірмі по якомусь одному напрямку діяльності фірми, то він погано знає нюанси інших ніш. Недавній співробітник, а тепер маклер змушений освоювати інші ніші самостійно, і в цьому випадку гарантія на позитивний результат відсутня. Ніякий фахівець може так і залишитися дилетантом, навіть при максимумі старань, але бувають і виключення.
Навіть в умовах нестабільного ринку, сфера нерухомості цікавить молодих людей, перш за все заробітками, які вищі за ринкові на 15-20%. На відміну від провінцій, в області і столиці найкращі умови для розвитку цієї сфери бізнесу, число агентств не зменшується, а навпаки продовжує рости та все частіши ми бачимо рекламу агенст по нерухомості які використовують білборди біля доріг. При бажанні можна зробити кар’єру за 3-4 роки і забезпечити себе зарплатою в 4-8 тисяч щомісячно.
Тепер агентства нерухомості при наборі кадрів віддають перевагу фахівцям з дипломом. Хочете стати професіоналом у цій галузі — йдіть до вузу, вчіться п’ять років за фахом  «Експертиза і управління нерухомістю» і зможете робити кар’єру на цьому терені.