Лімітована версія SUZUKI Grand Vitara new Vision.

Серед позашляховиків SUZUKI, що володіють унікальними технічними характеристиками, з’явилася нова лімітована версія SUZUKI Grand Vitara new Vision в якому можна відчути новий рівень комфорту і який стилістично доопрацьований різними аксесуарами зовнішньо.
У теперішній лімітованої версії SUZUKI GRAND VITARA є передня захисна дуга «Off-road», захисні накладки «CityPack», також вмонтована камера заднього вигляду і мультимедійна системою Fantom з сенсорним екраном.
Мультимедійна система Fantom крім вбудованого Bluetooth та жорсткого диска 1Гб (CD-changer), USB, CD з МР3 і усе це чути за допомогою 4 або 7 динаміків, також система Fantom включає TV / DVD-програвач та (Navitel) GPS-навігацію. При бажанні до системи Fantom можливо підключити також систему контролю тиску в шинах і багато чого іншого.
В результаті усіх цих нових доробок SUZUKI Grand Vitara new Vision крім своєю унікальної системи повного приводу і досконалої конструкції кузова тому ремонт suzuki не скоро знадобиться, також це забезпечує новий рівень комфорту для водія та пасажирів і володіє зовнішньою унікальною стилістикою кузова.