Лікування ВІЛ-інфекції МОЖЛИВО.

Незважаючи на те, що вакцини від ВІЛ-інфекції досі не було створено і повністю ВІЛ-інфекція не виліковується, ця теорія вже не вірна.

Мета лікування ВІЛ-інфекції — максимальне продовження життя хворого і збереження її якості. І ця мета все частіше досягається за допомогою сучасних лікарських препаратів і сьогодні вже є ліки від СНІДу, які невизначено довго підтримують життя хворих ВІЛ-інфікованих людей і щодня у світі з’являються все більш ефективні препарати.

Дослідження було проведено під назвою «Partners PrEP» яке організовано в країнах Кенія та Уганда науковими фахівцями з Університету міста Вашингтон. Учасниками дослідження стали 4758 пар, у яких один з партнерів був ВІЛ-інфікований, а інший — ні. У результаті наукового дослідження було доведено ефективність нових таблеток Truvada (основна діючі речовини в яких є — тенофовір і емтрицитабін): ці речовини знижували ризик захворювання на показник ВІЛ на 73%. Також з’ясувалося, що медичний препарат Viread, який містить лише речовина тенофовір, дає 62-відсотковий захист від хвороби.

Ці ж самі  ліки стали предметом іншого наукового дослідження, «TDF2», що проводився науковими Центрами по контролю та профілактиці захворювань США в країні Ботсвана. Отримані тут відповіднні дані показали, що ризик зараження на хворобу знижується на 63%. Обидва медичні випробування були закінчені достроково по доведенні очевидності медичних підсумків.