КОМПАНІЯ LG СПОНСОРУЄ ІГРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ INDIECADE

КОМПАНІЯ LG СПОНСОРУЄ ІГРОВИЙ  ФЕСТИВАЛЬ INDIECADE І  ПРОВЕДЕ MOBILE 3D GAME JAM ДЛЯ  НЕЗАЛЕЖНИХ РОЗРОБНИКІВ  МОБІЛЬНИХ ІГОР
LG відкриває нові  горизонти для  мобільних ігор  з LG Optimus 3D
Сеул, 8 серпня, 2011 — Компанія LG Electronics (LG) оголосила про спонсорство фестивалю IndieCade 2011 — найбільшого незалежного ігрового фестивалю в США. Крім того, в рамках фестивалю пройде Mobile 3D Game Jam, де незалежні розробники ігор для мобільних телефонів зможуть створити прототип 3D мобільних ігор для LG Optimus 3D.
Фестиваль IndieCade — це міжнародний фестиваль-конкурс, який відбудеться з 6 по 9 жовтня 2011 року, в Калвері, США. У рамках фестивалю, головний спонсор, LG, також проведе  цілодобовий Mobile 3D Game Jam для незалежних розробників мобільних ігор, який відбудеться 6-7 серпня на території Університету Північної Каліфорнії в Лос-Анджелесі.
Спонсорство фестивалю та проведення Mobile 3D Game Jam повністю відповідає стратегії компанії LG, згідно з якою з випуском LG Optimus 3D вона вносить свій внесок у зростаючий ринок портативних ігор. На Mobile 3D Game Jam компанія LG представить його учасникам 3D-кіт, що включає в себе інноваційні 2D-3D мобільні ігри з  технологією конвертації «3D Game Converter». Ця функція буде доступна для всіх користувачів LG Optimus 3D в третій декаді цього року, на додаток до вже наявних 2D-3D  функцій конвертації телефонів для фото і відеороликів.
«За допомогою LG Optimus 3D компанія LG має намір забезпечити  якісний 3D-контент для клієнтів самими різними способами», — коментує д-р  Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Electronics Mobile Communications. «Ігри — одна з найбільш ефективних для цього майданчиків, де кожен користувач зможе по-справжньому насолодитися 3D-технологіями. Надаючи можливість незалежним розробникам ігор досліджувати нові можливості для 3D-ігор, LG сподівається, що зможе запропонувати більш широкий і якісний 3D-контент для своїх клієнтів і вивести ринок мобільних ігор на новий рівень ».
За фіналістами, чиї ігри отримають нагороди, будуть збережені права на інтелектуальну власність. Крім того, фіналісти зможуть виграти LG Mobile 3D Award на Червоній Доріжці Церемонії Нагородження, яка відбудеться 7 жовтня в Калвер Студії (Калвер, США). Переможці також отримають LG Optimus 3D.
Смартфони LG Optimus 3D, характерною рисою яких є відсутність окулярів і стовідсоткова 3D-технологія, представлені більш, ніж на 60 ринках по всьому світу. На базі співпраці з лідируючим розробником мобільних відеоігор Gameloft, компанія LG попередньо обладнала LG Optimus 3D пристрої трьома найпопулярнішими Gameloft іграми в 3D, які завантажити так само легко, як і ігри, розроблені LG.