Авторитет вашого блогу, радість для гаманця.

Всі ми знаємо, що дохід від монетизації блога може стати непоганим бонусом для улюбленого хобі. Писати цікаві і читані пости, в принципі, дозволяє будь яка блогплатформа, однак можливості по монетизації в кожного проекту різні. Поєднувати приємне з ще більш приємним не тільки цікаво, а й корисно для гаманця. Однак специфіка безкоштовних блогових платформ передбачає підвищені вимоги до якості та утримання блогів. Крім цього, безкоштовні блогплатформи, в більшості випадків, не дають користувачам розміщувати коди сторонніх «партнерок», будь то банери або контекстна реклама, тому бажано використовувати хостинг на платні основі. Отже, щоб ваш ресурс користувався хорошим попитом, необхідні відмінні від нуля характеристики. Чим краще параметри блогу, тим менше уваги оптимізатори звертатимуть на його платформу.
На привабливість блога, більшою мірою, впливають: власний домен, показники тИЦ і PageRank, кількість вихідних зовнішніх посилань на інші сайти (чим менше, тим краще), а також якість і унікальність змісту. Незважаючи на те, що біржі посилань (здебільшого) дозволяють задати довільну вартість, ціна на посилання досить стабільний показник, що визначається каскадом параметрів.
Вартість посилання визначається двома основними параметрами: тематичним індексом цитування від Яндекса (він же тИЦ) і PageRank від Google (далі — PR). Ці два параметри визначають від 80 до 90% вартості посилання. Вплив на ціну також надають: наявність блогу в двох основних каталогах — Яндекс.Каталозі і DMOZ, авторитетність блогу, сталість аудиторії, присутність в загальнотематичних (наприклад, Rambler.Top100 і Каталог@mail.ru) і галузевих рейтингах. Для підрахунку авторитетності блогу можна додати його в рейтинг блогів Яндекса. Авторитет блогу — показник, що розраховується Яндексом, включає в себе ряд параметрів, серед яких відомості про аудиторію і коментарях, дані про те, як часто користувачі посилаються на блог і т.д.
Терентьев Роман.