Запахи у житті людини.

Запахи постійно присутні в нашому життя В обідній час з усіх сторін лунають запахи їжі. Ми приходимо додому в нерухомість і вдихаємо звичні запахи нашого будинку. Наше тіло теж має властивий тільки йому природний запах, Неймовірна кількість запахів обрушується на нас на природі. І не тільки в лісі, а й у самому маленькому сквері, тим більше в міському світі.

Аромат — це один з об’єктивно існуючих видів енергії. Те, що ми не можемо його помацати, не робить його менш дієвим. Ми відчуваємо аромати, відчуваємо їхній вплив на нас, на наше самопочуття і потоку цілком здатні працювати з запахами і ароматами Запахи розпалюють і гасять пристрасті. Запахи бадьорять і заспокоюють. Досить згадати про такий звичай, як китайська чайна церемонія, щоб замислитися про значення ароматів в нашому житті .. Цей чай. привабливий у першу чергу своїм у ароматом. Ще в самій сивий і далекої давнини в їжу і питво обов’язково додавали прянощі.

Рецепти, написані на папірусах давньоєгипетським клинописом, згадують такі прянощі як аніс, кмин, коріандр, кориця, шафран і полин. У Месопотамії в давнину вирощували кмин, чебрець, коріандр, шафран і фенхель. Стародавні індійці збагачували свої страви такими спеціями, як кардамон, куркума, мускатний горіх, гвоздика, кориця і чорний перець. Традиційно імбир і жасмин додавали в чай, кардамон і корицю — в каві, гвоздику і лимон — у вино. Навіть вода могла бути приправлена ​​ароматом рогових пелюсток ». Вона так і називалася — грозова вода ». Дивовижні аромати виливає арабський базар. З усіх боків доноситься запах кави, кардамону, кориці. В’ються ароматні димки над жаровнями з м’ясом. До запаху дров’яного диму домішується запах численних спецій, завдяки яким м’ясні страви набувають неповторного смаку. Там ваше нюх не постраждає від запаху несвіжого м’яса і гниючих фруктів. Якщо ці запахи і є, їх заглушають інші, куди як більш приємні.

Тим не менш тривалі прогулянки по арабському базару небезпечні — ви можете сп’яніти від достатку ароматів, аналогічно як відчуваєте кисневе сп’яніння в лісі, на дачі, під час пікніка на природі. Запахи і аромати мають над нами набагато більшу владу, ніж ми думаємо. Ледве народившись, ми тягнемося до матері, до витікаючого від неї непередаваного аромату молока. Думаю, що будь-який батько і будь-яка мати, так само як бабусі і дідусі, з задоволенням визнають, що їх наводить у розчулення і захват не тільки ніжність рідної істоти, а й так званий «запах немовляти» — суміш молока і свіжості , аромат знову народив життя.

Є для нас і запахи-знаки, пов’язані з приємними і неприємними подіями і спогадами. Одна мовляв подруга, скільки я її пам’ятаю, завжди лютою ненавистю ненавиділа запах мімоз. І регулярно в дні, що передують свята Восьмого березня, так само як і в саме свято, перебувала в огидному настрої. Колеги по роботі намагалися в ці дні не підходити до неї зайвий раз. Якось в один із передсвяткових березневих днів я зайшла до неї в гості в орендовану квартиру.

Розмова, як це часто буває у тих, кому за двадцять, плавно перетік на спогади про дитинство і юність, і Ася стала показувати мені фотографії. Раптом з альбому висипалися обривки групової фотографії, Я здивувалася і не втрималася від запитання, чому фото в такому вигляді. Ася вся внутрішньо пересмикнулася і розповіла, що найжахливіший день в її житті був сьомого березня. Вона тоді навчалася в сьомому класі. На Восьме березня, як водиться, хлопчики дарували своїм однокласницям подарунки. Не знаю, як це відбувається зараз, але тоді хлопчики домовлялися, хто кого буде вітати.

За право привітати популярну в класі дівчинку розгорталися цілі баталії. А дівчаткам, які нікого не цікавили, вручали привітання такі ж хлопчики. Тепер уявіть собі, що вам, як Асі тоді, тринадцять років. І що ви закохані в відмінника, та ще й спортсмена. Як б вам було отримати подарунок від самого останього хлопчика в класі? Так от, саме це і сталося, незграбний пухкий Женя, трієчник з вічним чорноземом під нігтями, ніяково хихикаючи і червоніючи, вручив їй листівку і букетик мімоз.

Листівку Ася розірвала в дрібні клаптики, ледве вискочила з класу. Букетик опинився в найближчій вуличної урні. Вона довго бродила по вулицях і плакала, намагаючись заспокоїтися, але заспокоїтись не могла — скрізь її переслідував запах мімоз, не давав забути про злощасного Женю з його поздоровленням. І про власну непопулярність. Додому вона повернулася під вечір. І перше, що зробила, — розірвала на дрібні шматочки отриману напередодні класну фотографію. Ася розповіла мені цю сумну історію, і тут її осяяло: Послухай, так ось чому я до сих пір це свято ненавиджу — мімоза пахне звідусіль. Треба ж, уже давно все забулося, заміж вийшла, діти народилися, стільки років пройшло, а мені до сих пір настрій миттєво псується варто тільки відчути запах мімоз ».

Це ще одна важлива властивість запахів — подібно мелодій, вони записуються і запам’ятовуються на підсвідомому рівні і викликають у нас певні реакції. Так, я знаю одну жінку, яка весь період цвітіння черемхи перебуває в стані радісній ейфорії- справи складаються добре, здоров’я не підводить, діти й онуки веселі.

Виявляється, давним-давно у неї під вікном росла черемха. І її наречений повернувся з фронту якраз тоді, коли черемха покрилася численними ароматними букетиками І хоча зараз їй не вісімнадцять, а дев’яносто п’ять, а з тим самим довгоочікуваним нареченим вони відсвяткували вже не тільки золоту, а й алмазне весілля, запах черемхи не забувся, так і залишився для неї символом нового щасливого життя.

Інша жінка не може втриматися від сліз при вигляді хризантем Виявляється, у неї була сестра-близнюк, яка померла від енцефаліту в сім років. Сталося це у вересні і всю труну було усипано білими хризантемами. Минуло тридцять років, а запах хризантем досі вводить її в депресію. Спробуйте поспостерігати за своїм у емоціями: ось ви сіли на лавку відпочити.

На сусідній лаві теж сидить — жінка, зовсім вам незнайома. Подув вітерець, і від неї повіяло приємним квітковим ароматом, пам’ятним вам »Усього-то запах, але незнайома жінка буде сприйматися вами зовсім інакше. А якщо такими ж парфумами користувалася жінка, близька вам, але вже назавжди втрачена, яка ніжність до незнайомки проснеться в вас.

Джерело натуральних ароматів — природа, по — цьому в традиції фен-шуй, будь то китайської, західної, російської або будь-якої іншої, так багато уваги приділяється роботі з енергією ароматів. Різні народи — різні традиції. Китайці назвали вчення про мистецтво жити в гармонії з собою і зі всім Всесвітом «фен-шуй», що в перекладі означає «вітер і вода».

У російській традиції не існує спеціальної назви для прийомів, покликаних гармонізувати життєвий простір.

Ви приїхали в Донецьк, немає де переночувати тоді вам знадобиться аренда квартир посуточно Донецк і я впевнений що запах тих квартир вам сподобається.