Утеплення мансардного даху.

Утеплення мансардного даху найважливіший елемент всього мансардного поверху, адже вам не хочеться обігрівати повітря на вулиці коли опалення не з найдешевших. Від виконання правильних технологій тепло-і пароізоляції залежить тривалість життя конструкцій вашої даху та довговічність всієї обробки, і Ваш затишок. І на превеликий жаль, при будівництві будинку, тут зустрічається не правильність виконання технологій, що в потім народжує різні проблеми.

Конструкція мансардного даху може бути різною і для кожного проекту є свої рекомендації та побажання, але знаючи всі принципи роботи можна обійтися і без помилок. Спочатку розберемося з чим повинні справлятися утеплення та ізоляція даху.

Дуже важлива звичайно теплоізоляція. Мансардний поверх саме верхнє приміщення і природно сюди піднімається тепло зі всього будинку і можливо тут буде стояти дитяча мебель на якій будуть гратися діти та спати і тому,  щоб втрати тепла були найменшими, теплоізоляція (мінеральна базальтова вата) даху повинна бути достатньої товщини, щільності та зроблена якісно. Другий важливий чинник це вітро-, водо-та пароізоляція. Повітря містить певну кількість різних випарів які підіймаються вгору, іноді утворюючи конденсат. Нам важливо, щоб це вологе повітря не затримувалося, ні в ізоляції, ні під дахом.