Стань зіркою — Великий Брат прийшов до України.

«Big Brother» дивиться на тебе в Україні.«Big Brother» дивиться на тебе в Україні.

«Big Brother» — одне з найпопулярніших реаліті-шоу в світі, яке транслюється в 37 країнах світу, з аудиторією в 2 мільярди людей. Суть шоу Великий Брат проста, а саме група людей живе разом у великому будинку, ізольовані від зовнішнього світу, але за ними безперервно стежать телекамери і лиш незримий ведучий задопомогою мікрофона вам дає вказівки. А тепер і в Україні є бажання стати зіркою і потрапити на кастинг програми то вперед на реалити шоу big brother в Украине.

Що тут тебе чикає, звичайно великі призи від «Big Brother». Уяви ти потрапив під приціл великої кількості телекамер, вони всюди. Навколо тебе інші такіж учасники. На що ж ти обмінював свою свободу? Про що подумаєш? Може бути, про будиночок на березі? Розкішне авто? Супер вечірки, які показують тільки в кіно?
Думаєш, все че шутка? Тоді чому на «Big Brother» тягнуться люди, а тому, що він дарує мрії. Звичайно не за даремно, за винагороду треба поборотися, хотя це і просто. Головне тобі бути самим собою: чхати, сваритися, інтригувати, дурачитись, веселитися або всіх дратувати де за всіма твоїми поступками будуть спостерігати безліч камер від яких тобі ніде буде сховатись. Але, це ти повинен витримати, бо по переду приз і він один як і ти. Зроби свій крок до перемоги стань зіркою і нехай твої мрії збудуться з «Big Brother» в Україні.