Смартфони Nexus S від Google відправляться в політ у космос.

Смартфони Nexus S від Google відправляться в політ у космос.Компанії Samsung Telecommunications America (Samsung Mobile), лідер з постачання мобільних телефонів в США і Google ™ оголосили про те, що смартфони Nexus S відправляться в завершальний політ космічного човника за програмою Space Shuttle Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) . Samsung — лідер і новатор у галузі технологій — радий взяти участь в цьому запуску, який, безумовно, увійде в історію.

Смартфони Nexus S від Google будуть використовуватися в ході наукових досліджень. Ними оснастять компактні супутники SPHERES (Synchronized Position Hold, Engage, Reorient, Experimental Satellites). Смартфони розширять можливості супутників і забезпечать більш якісний зв’язок між космічною станцією і землею. Nexus S — перший комерційний смартфон, який NASA сертифікувало для польоту на борту космічного човника та використання на Міжнародній космічній станції (МКС). У ході експерименту забезпечені смартфонами супутники SPHERES гратимуть роль роботів з дистанційним управлінням для внутрішнього обстеження станції. За допомогою камер смартфонів супутники будуть знімати фотографії та відеоролики, що допоможе вченим краще зрозуміти, чим роботи можуть бути корисні в майбутніх польотах.

Смартфони Nexus S розширять можливості супутників SPHERES і допоможуть NASA у космічних дослідженнях. Д. В. Уїллер, провідний інженер групи інтелектуальних роботів з Дослідницького центру NASA ім. Еймса, м. Моффет Філд, США, пояснив: «Підключивши смартфон до пристрою SPHERES, ми cможем зробити цього робота більш інтелектуальним. Завдяки Nexus S супутник SPHERES отримує вбудовану камеру для зйомки фото і відео, сенсори, які допомагають проводити внутрішній огляд станції, потужний обчислювальний блок для розрахунків і модуль Wi-Fi для передачі даних в реальному часі в системи МКС і далі — в центр управління польотами ».

«Samsung пишається тим, що Nexus S візьме участь в історичній події — завершальному польоті човника NASA, — зазначив Дейл Шон, президент Samsung Mobile. — Експерименти, проведені за допомогою супутників SPHERES, забезпечених смартфонами Nexus S, допоможуть збирати інформацію про стан Міжнародної космічної станції ».