Samsung Eco Bubble якісне прання і максимально дбайливе поводження з делікатними тканинами

Samsung Electronics представляє серію нових пральних машин преміум-класу сімейства Eco BubbleSamsung Electronics представляє серію нових пральних машин преміум-класу сімейства Eco Bubble — моделі WF1802XEY, WF1802XEC, WF1802WECS і WF1802WFVS. Завдяки збільшеній завантаженні новинки дозволяють стирати 8 кг білизни відразу, що заощаджує час і електроенергію. При цьому вони відрізняються компактними габаритами (глибина — 45 см) і споживають не більше енергії та води, ніж звичайні машини.

Ключова особливість моделей WF1802XEY і WF1802XEC — цифровий інверторний двигун, на який виробник надає 10-річну гарантію. Завдяки вдосконаленій конструкції і відсутності постійного тертя між внутрішніми деталями такий двигун працює тихо, споживає менше електроенергії і повільніше зношується.

Шум і вібрацію при пранні істотно знижує також технологія зниження вібрації VRT Plus ™ (Vibration Reduction Technology) від Samsung. Спеціальний датчик забезпечує ідеальну балансування барабана навіть при високій швидкості обертання. Якщо вібрація перевищує зазначений рівень, від датчика поступає сигнал на плату управління, яка знижує обороти. Завдяки технології VRT Plus ™ користувачі можуть не боятися потурбувати сусідів або розбудити дітей, навіть стіраючи вночі.

Реалізована в нових пральних машинах технологія Samsung Eco Bubble забезпечує більш якісне прання і максимально дбайливе поводження з делікатними тканинами, такими як шовк або вовна.

Також в домашньому хазяйстві можуть пригодитись проточні водонагрівачі climate-comfort.com.ua, економне свій час та гроші.