Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Приготувати Морозиво — повернутися у дитинство.

Морозиво — це солодкий десертний продукт, який представляє собою заморожену масу, а точніше заморожений крем, який використовується більше для розваги, ніж для самого харчування, морозиво особливо популярно в жарку пору року. Морозиво виготовляється з молока, вершків, вершкового масла, цукру з додаванням смакових, ароматичних речовин та можливо фруктове наповнення. Існує велика кількість сортів морозива у світі від класичного вершкового пломбіру або фруктового до самих екзотичних.  Наповнювачами для морозива служать зазвичай кава, шоколад, крем-брюле, ягоди, фрукти, родзинки і горіхи. Ваніль надає йому ніжний аромат, а шоколадна глазур або хрусткий вафельний ріжок форму. Готується морозиво в спеціальному пристрої, званому фризер або морожениці.
ЕКСПРЕС-МОРОЗИВО
Експрес-морозиво: береться банка згущеного молока і перемішують з 1 / 4 ложки міцного, ще теплого кофе. Після того як ця суміш охолоне її розфасовують по формах і ставлять у холод.
Рецепт абрикосового морозива.
Абрикоси, або персики потрібно очистити від їхньої шкірки, вийняти з них кісточок і потерти через сито. На 1 кг. фруктової маси потрібно приготувати сироп з 500 гр. цукру і 400 гр. води, додати соку з двох стиглих лимонів, розмішайте усе це з абрикосами і ще раз пропустіть через сито, потім потрібно усе розлити в посуд і заморозити.
Домашнє морозиво.
Для приготування домашнього морозива потрібно взяти 3 ст. молока, 3 яйця, 1 ст. цукру, ванілін.
Молоко потрібно закип’ятити на водяній бані. Поки воно остигає, збити усі яйця з цукром в густу піну після чого влити туди тепле молоко. Доварити це на повільному вогні (до стану киселю). Після чого морозиво заморозити. До морозива можна додати для покращення смакових якостей варення або джем.
Шоколадне морозиво.
Для приготування шоколадного морозива треба взяти такі компоненти: 375 гр. тертого шоколаду, 2-літра гарячих вершків також беремо 10 яєць, 500 гр. цукрової пудри.
Тертий шоколад заливаємо гарячими вершками і усе це перемішуємо. Після чого розтерти яєчні жовтки з пудрою, так, щоб маса стала білою, додайте в яєчні жовтки перемішаний шоколад з вершками та поставте на повільний вогонь, помішуючи, поки маса не загусне. Наприкінці процідити розчин, розлити і заморозити суміш. Морозиво готове.