Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ноутбуки Samsung серії 3 350U2A

Компанія Samsung Electronics, світовий лідер в галузі мультимедійних технологій і цифрової конвергенції, представила стильний і тонкий ноутбук серії 3 350U2A. Це дуже тонкий і легкий пристрій вагою всього 1,3 кг і висотою менше монети в один євро. Дизайн преміум-класу, доступний в різних варіантах забарвлення, доповнює дисплей з тонкою рамкою, завдяки якій видима площа екрана підвищується без шкоди для мобільності.
Покриття антивідблиску дисплея дозволяє насолоджуватися високою чіткістю зображення навіть в сонячний день. Час роботи ноутбука 350U2A становить до 7,4 години, він забезпечений ультранизьковольтним процесором (ULV) Intel Core i3/i5 * 3, працює під управлінням ОС Windows 7 і підтримує унікальну технологію Samsung Fast Start.
«Якщо ви хочете працювати на ходу і в той же час виглядати стильно, то ноутбук Samsung серії 3 350U2A стане для вас ідеальним вибором, — зазначив Кьюнхо Ум, старший віце-президент підрозділу ІТ-рішень Samsung Electronics. — Крім дуже тонкого і легкого дизайну, ця модель відрізняється стильною тонкою рамкою дисплея і широким вибором варіантів колірного оформлення, підтримкою новітніх мобільних технологій і простотою використання в дорозі. Тому з ноутбуком Samsung 350U2A ви зможете працювати швидко і ефективно ».
Тонка рамка і вага всього 1,3 кг.
Ноутбуки Samsung серії 3 350U2A забезпечені дисплеями з ультратонкою рамкою. По висоті цей портативний комп’ютер менше монети 1 євро (20,6 мм) і важить всього 1,35 кг. Ви можете взяти його з собою куди завгодно — ноутбук комфортно утримувати однією рукою, і він вміщається в будь-яку сумку, портфель або рюкзак.
У той же час вам навряд чи захочеться ховати такий привабливий пристрій. Корпус з матеріалів преміум-класу (чорного, сріблястого або рожевого кольору) обов’язково приверне до вас увагу. Тому, вибравши колір ноутбука серії 3 350U2A, ви станете законодавцем моди і зможете підкреслити свій стиль.
Компактний дизайн та висока потужність.
Завдяки ноутбукам Samsung серії 3 350U2A ви зможете встигнути більше. Час автономної роботи нових моделей від акумулятора становить 8 годин, тому вам не потрібно буде носити з собою зарядний пристрій. Крім того, інтелектуальна технологія Samsung PowerPlus дозволяє зберегти 80% початкової ємності акумулятора навіть після 1 тис. перезарядок. Це втричі більше, ніж у звичайних акумуляторів для ноутбуків. Тобто користувачі зможуть не тільки економити гроші на заміну акумулятора, але і внести свій внесок в охорону навколишнього середовища.
Більш того, вам не доведеться чекати звичайні 30-60 секунд, необхідні для завантаження операційної системи, завдяки технології швидкого старту Samsung Fast Start. Цей гібридний черговий режим дозволяє користувачеві розпочати роботу з комп’ютером вже через кілька секунд після відкриття кришки дисплея або натискання на кнопку живлення.
Новітні ультранизьковольтні процесори Intel ® Core i5/i3 * 3 забезпечують ноутбукам Samsung серії 3 350U2A оптимальний баланс продуктивності та енергоефективності. Крім того, вони дають можливість створювати мультимедійний контент і працювати з додатками, такими як Microsoft Office, в багатозадачному режимі. А низьке енергоспоживання цих процесорів дозволяє істотно продовжити час автономної роботи Samsung від акумулятора.
Дисплей з покриттям антивідблиску і додаткові функції.
Ноутбуки Samsung серії 3 350U2A забезпечені 12,5-дюймовими HD LED-дисплеями, які відтворюють зображення з високим ступенем деталізації і яскравими насиченими кольорами навіть при використанні ноутбука Samsung поза приміщеннями. Матове покриття створює менше відблисків, тому користувач може працювати довше, не напружуючи очі. Крім того, це покриття стійкіше до мікроподряпин.
Для максимально зручної роботи ноутбуки Samsung серії 3 350U2A забезпечуються кардрідер 4 в 1, інтерфейсом Bluetooth V3.0 High Speed і декількома портами USB і HDMI, тому ви можете швидко завантажувати в комп’ютер музику, фото і відео з різних цифрових пристроїв. Високоякісна клавіатура з рознесеними клавішами забезпечує більш точне введення тексту, тому ви будете витрачати менше часу на виправлення помилок. Ергономічне розташування рознесених клавіш гарантує максимальний комфорт, до того ж таке розташування ще й більш гігієнічно, оскільки бруд не скупчується між клавішами.
Надійний корпус Samsung Duracase моделей серії 3 350U2A захищає їх від ударів і тряски при повсякденному носінні. Він також стійкий до подряпин, тому ваш ноутбук завжди буде виглядати акуратно і стильно.
В Україну ноутбуки серії Samsung 3 350U2A надійдуть в продаж на початку серпня.
newsroom.samsung.ua