Ігри LG з Optimus 3D.

LG Electronics (LG) оголосила про свій вихід на зростаючий ринок портативних ігор. Цьому сприятиме вихід на корейський ринок смартфона LG Optimus 3D і випуск 17 стереоскопічних 3D (S-3D) ігор від провідного мобільного розробника відеоігор компанії Gameloft. У нових смартфонах LG Optimus 3D буде встановлена ​​повна версія трьох ігор компанії Gameloft: «Asphalt 6: Adrenaline», «NOVA – Near Orbit Vanguard Alliance», а також «Let’s Golf! 2». Оригінальні версії цих ігор отримали широке визнання завдяки своєму реалізму і захоплюючому геймплею і були спеціально відібрані для цифрового перетворення в S-3D. Решта S-3D ігор власники LG Optimus 3D зможуть завантажити за пільговою ціною.
Чотирнадцять додаткових S-3D ігор Gameloft можна буде завантажити, натиснувши на іконку «3D-ігри» в LG Optimus 3D, – «Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles», «James Cameron’s Avatar», «Ultimate Spider Man: Total Mayhem», «GT Racing: Motor Academy», «Shrek Kart», «Modern Combat 2: Black Pegasus», «Real Football 2011», «Star Battalion», «NOVA 2 – Near Orbit Vanguard Alliance», «Dungeon Hunter 2», «Fishing Kings», «BackStab», «Eternal Legacy» і «Shadow Guardian». Протягом трьох місяців власники Optimus 3D зможуть придбати ці ігри за півціни. S-3D гру Archer Craft виробництва компанії LG Electronics можна буде завантажити безкоштовно.
Спеціальне програмне забезпечення, доступне тільки в Optimus 3D, дозволяє в режимі реального часу перетворити звичайний фото- і відеоконтент в 3D. Власники смартфонів LG Optimus 3D зможуть безкоштовно завантажити цю програму в третьому кварталі.
«Потужності сучасних смартфонів цілком достатньо, щоб конкурувати з кращими портативними ігровими пристроями, і LG Optimus 3D – найкраще підтвердження цього, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми вважаємо, що 3D – це наступний етап розвитку портативних розваг. І завдяки Optimus 3D і захоплюючим іграм Gameloft, які «треба побачити, щоб повірити», ми зможемо його очолити».
«Згідно з останніми даними, пристрої на iOS і Android поступово захоплюють ринок портативних ігор, – сказав Мішель Гійемо (Michel Guillemot), президент компанії Gameloft. – Нове покоління смартфонів з підтримкою 3D підняло цю планку на новий щабель. Завдяки Optimus 3D ми можемо запропонувати наші найпопулярніші ігри для абсолютно нової аудиторії за дуже вигідною ціною».
«Конвергенція зв’язку, інтернету і розважального контенту в одному пристрої швидко зробила смартфони дуже популярними, – додав д-р Парк. – Підтримка 3D для смартфонів – це практично те саме, що колір для телебачення. Це новий етап, який підніме задоволення від перегляду на новий рівень. Граючи в 3D-ігри Gameloft на LG Optimus 3D, ви отримуєте в 10 разів більше задоволення, що обов’язково викличе посмішку на обличчі кожної людини».
Перший у світі смартфон з повноцінною підтримкою 3D – LG Optimus 3D – має спеціальну Tri-Dual конфігурацію (двохядерний процесор, двоканальний режим і подвійна архітектура пам’яті). Така архітектура забезпечує пристрою максимальну продуктивність та ефективність та ідеально підходить для високої обчислювальної потужності, необхідної для комфортних ігор і перегляду відео. LG Optimus 3D сьогодні доступний на понад 60 ринках по всьому світу. Встановлені ігри будуть доступні відразу ж, інші ігри можна буде завантажити в найближчі місяці, за допомогою спеціальної іконки «3D-ігри».