LG Electronics опанувала нову мобільну платформу Android Gingerbread.

LG Optimus NetСЕУЛ, 20 липня, 2011 – Компанія LG Electronics (LG) представила два нових смартфони Optimus – LG Optimus Pro (LG-C660) та LG Optimus Net (LG-Р690), – що базуються на останній версії платформи Android. Мобільна операційна система Google Android 2.3, відома також як Gingerbread, відрізняється поліпшеними мультимедійними та енергозберігаючими функціями і розширеною підтримкою ігор.

LG Optimus Pro – QWERTY-клавіатура та сенсорний екран забезпечують простий та зручний доступ до соціальних мереж.

LG Optimus Pro – перший смартфон у лінійці Optimus, оснащений QWERTY-клавіатурою, в якому представлена і механічна клавіатура, і сенсорний дисплей. 2,8-дюймовий екран полегшує навігацію по меню і забезпечує комфортний перегляд Інтернет-сторінок, а повноцінна QWERTY-клавіатура сприяє більш швидкому і точному введенню тексту. Клавіші швидкого доступу до електронної пошти та органайзера забезпечують миттєвий доступ до цих можливостей. LG Optimus Pro буде доступний у білому, титановому, а також чорному кольорах.

LG Optimus Net – нове покоління соціальних комунікацій

Смартфон LG Optimus Net оснащено функцією LG Social+™, завдяки якій доступ до найпопулярніших соціальних мереж зосереджено в одному зручному віджеті. За допомогою цього віджета користувач може в один дотик оновити свій статус на Facebook або Twitter та одночасно переглянути залишені друзями повідомлення. Крім того, інтегрований соціальний віджет дозволяє легко обмінюватися фотографіями з декількох акаунтів соціальних мереж прямо з головного екрану смартфона. 3,2-дюймовий HVGA-дисплей (320 х 480) забезпечує користувачеві смартфона комфортний https://www.orbk.net/wp-admin/post-new.phpперегляд мультимедійного контенту, демонструючи яскраве і контрастне зображення, а функція LG SmartShare™ дозволяє легко обмінюватися контентом з іншими DLNA-сертифікованими пристроями.

У різних країнах характеристики LG Optimus Net відрізнятимуться. Приміром, у деяких країнах Європи смартфон буде підтримувати технологію Near Field Communication (NFC) для здійснення мобільних платежів. Американська версія буде оснащена QWERTY-клавіатурою, а в Бразилії, Китаї, Азії та СНД, в Optimus Net можна буде встановити дві SIM-карти. Телефон буде доступний у білому і чорному кольорах.

«Сьогодні користувачі хочуть бачити широкий вибір телефонів з різним поєднанням функцій і технологій для різних сегментів ринку, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і вища посадова особа (СЕО) компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми пропонуємо їм такий вибір з двома абсолютно новими пристроями, Optimus Pro та Optimus Net, які також зміцнює статус компанії LG Electronics як виробника доступних і зручних для всіх Android-смартфонів».

Обидва смартфони LG Optimus Pro та Optimus Net оснащені найпотужнішою у своєму класі акумуляторною батареєю ємністю 1500 мАг і процесором 800 МГц, який забезпечує цим пристроям високу продуктивність.

Смартфони будуть доступні у продажу вже цього літа і спочатку з’являться на 30 європейських ринках. На українському ринку модель LG Optimus Net буде представлена під назвою LG Optimus Link.

Також ви можете використати лазерный принтер, щоб розпечатати дану інформацію. Лазерні принтери печатають принти буже високої якості. І до речі якщо ви придбали лазерний принтер в Україні то вам ще доведеться зареєструвати його в органах влади МВС.