Лазерні принтери Samsung економ час та гроші.

Samsung ML-2955NDSamsung Electronics поповнив свій модельний ряд монохромних лазерних принтерів новинкою Samsung ML-2955ND. Ця модель принтера є ефективний друкуючий пристрій, розрахований на малий і середній бізнес. Новий принтер відрізняється високою швидкістю друку (до 28 стр. / хв. Формату A4) і швидким виведенням першого відбитка (менш ніж за 8,5 с), а також дружністю до навколишнього середовища завдяки економії енергії та коштів.
«Samsung розуміє, що багатьом підприємствам малого та середнього бізнесу необхідні широка функціональність і висока продуктивність принтерів, і в той же час потрібно скорочувати операційні витрати», — зазначив Кью-Хо Розум (Kyuho Uhm), старший віце-президент підрозділу IT Solutions Business компанії Samsung Electronics. — Модель монохромного принтера Samsung ML-2955ND поєднує продуктивність, багатство можливостей друку з низьким рівнем шуму і зменшеним енергоспоживанням. До того ж, принтер має привабливий, стриманий дизайн в класичному стилі. Завдяки цим особливостям, принтер легко впишеться в будь-яку робочу обстановку ».

У новому принтері Samsung ML-2955ND зведено до мінімуму вплив на навколишнє середовище. Одним натисканням на кнопку ECO принтер можна перевести в екорежим, який активує механізм дуплексу, режим печатки двох сторінок на одному аркуші паперу і функцію пропуску порожніх сторінок, щоб зменшити витрати паперу. В екорежимі користувачі можуть знизити витрати паперу на 75%, а викидів CO2 — на 73% .
Крім того, принтер Samsung ML-2955ND відрізняється зниженим енергоспоживанням під час друку — в середньому 330 Втч, що на третину менше звичайного для подібних пристроїв рівня в 495 Втч. модель принтера ML-2955ND відрізняється вкрай низьким для свого класу рівнем шуму — менше 50 децибел (дБА) під час друку. Для високої продуктивності принтер Samsung ML-2955ND, оснащений процесором з частотою 533 Мгц, який впорається з великими обсягами друку при швидкості 28 стор. / хв., А перший відбиток буде надрукований менш ніж за 8,5 секунд. З дозволом друку 1200 x 1200 dpi користувачі можуть бути впевнені у високій якості відбитків. Нові принтери Samsung ML-2955ND випускаються у білому кольорі. З новими принтерами на друк для компаній стає вигідним та зручним заощаджуючи час та гроші.

Сохранить