Купити Chevrolet Volt , заощадити гроші.

Новий Chevrolet Volt 2011

Новий Chevrolet Volt — це той електричний автомобіль який зробив великий сплеск на ринку після свого дебюту і був провідним в екологічних ініціативах компанії General Motors. Крім основної електричної установки (E-REV) Chevrolet Volt  оснащується допоміжним генератором — двигуном внутрішнього згоряння.

Якщо зазирнути всередину Chevrolet Volt то ви побачите просторий і сучасний, футуристичний інтер’єр автомобіля дивлячись на приладову панель. Volt використовує тільки електрику для поїздок до 64 км, яка зберігаються в його 16-кВт-год, літієво-іонний акумуляторі. Коли енергія акумулятора буде вичерпано, під час тривалих подорожей додаткова електроенергія виробляється двигуном внутрішнього згорання або системою паливних елементів, що забезпечує заряд акумуляторної батареї і розширює запас ходу автомобіля на багато сотень кілометрів. Зазначений двигун  Chevrolet Volt може працювати як на бензині, так і на бензоетанольній суміші gasoline/E85, при роботі генератор-двигун плавно забезпечує електроенергією тягові властивості Вольт, одночасно підтримуючи заряд батареї. За попередньою специфікацією GM, 2011 Вольт здатен розвинути 150 л.с.. Він здатний розвивати швидкість в 100 миль / год.

За оцінками компанії General Motors, проїхати одну милю на цьому електромобілі E-REV коштуватиме всього два центи проти 12 центів за милю якщо рухатися на звичайному авто. До стандартної комплектації Chevrolet Volt входить 120-вольтовий зарядний пристрій для , який дозволяє заряджати автомобіль прямо від домашньої розетки. Ціна на Chevrolet Volt складає в США — 41000 тисячу доларів.