АНЕКДОТИ про час Будівельників.

Іноді складається таке враження, що демократію в Росії будували таджики, а обробляли молдавани.
Прораб йде по будові, підходить до нього бригадир.
Б. — Слухай у лопат у всіх ручки поламалися, терміново потрібно!
П (подумавши) — Добре, після обіду будуть, поки на бетономішалку спирайтеся …
Міняли мені труби два сантехніка .. Треба було роз’єднати каналізацію в туалеті, підігнати і відновити вже з новими вузлами. Hу, сходив на верхні поверхи, попередив щоб 2 години не лили ні краплі. Люди поставилися з розумінням.
Роз’єднаєте. Підганяємо. Я на всяк випадок тримаю тазік на готові. Сантехніки на тазік дивляються скептично. Я дивуюся злегка. Коли зашуміло в трубі, сантехніки різко ломанулись з туалету і стали аж у коридорі. Я з тазіком під трубу. Стою чекаю .. Якийсь свідомий сусід помив руки — вилилося пару стаканів мильною водички. Злив воду в трубу і запитую цих чого так ломанулись. Слухаю трилер. Вони міняли коліна і муфти в 16-ти поверховому будинку на 2-му поверсі. Відключили воду, обійшли квартири щоб не користувалися. Приготували тазік на всяк випадок. У розпал заміни: зашуміло в трубі. Підставили тазик і чикають тримають. 16-й поверх це близько 40 метрів. Це квадрат навпіл: помножити на масу. Маси було по видимому кілограма півтора. Консистенцію визначити не вдалося. Розігнавшись до 100 км на годину, півтора кг лайна змоченого водичкою довбонули в тазік. Тазік вирвало з рук. Лайно перетворившись від удару в пил — розлетілося на молекули і рівним шаром покрило весь туалет попутно заліпивши всі відкриті від подиву фізіологічні отвори сантехніків. Через хвилину до них дійшло, що води в будинку немає — самі ж перекрили .. Hачало різати очі. Доторкнутися ні до чого неможливо — потім не відмиєш. Знайшли на кухні суп в каструлі і помили їм руки. Потім вже пішли в підвал і відкрили воду …
Радянський інженер-мостовик, який відвідав Румунію, запрошений в гості до свого румунського колеги. Гість захоплюється шикарною віллою господаря. Той підводить гостя до вікна:
— Бачите там міст?
— Бачу.
— У цьому й річ! На його будівництві я дещо заощадив глянувши на свої дорогі часы.
Через рік румунський інженер відвідав СРСР і завдав у відповідь візит. Він у захопленні від шикарної дачі радянського мостовика. Той підводить гостя до вікна:
— Бачите там міст?
— Ні, не бачу.
— У цьому й річ!
Приходить будівельник до дизайнера:
— Хочу фірмовий знак замовити
— Як фірма називається?
— «Небоскреб»
— Так, значить, «Н» на логотип, решта — на знак …
Два електрика сидять на стовпі, з якого до самої землі звисає провід. Поруч проходить бабка. Один з електриків, звертаючись до бабки:
— Мати, подай проводок, а? …
Бабка бере дріт і передає його електрику. Вона відходить, електрик повертається до іншого:
— Ну, говорив же тобі, що «нуль», а ти все «Фаза», «Фаза» …
Два будівельника перевіряють звукоізоляцію стін тільки побудованого будинку:
— Коля, ти мене чуєш?
— Не кричи, я тебе бачу …