Історія розвитку мого світу на mail ru

Кожна людина хоче створити свій власний світ, нехай і невеликий. Особисте простір повинен бути у кожного, адже це життєво необхідно, про це ще раніше говорили філософи, а зараз стверджують психологи. Саме про це і піклується титан інтернет індустрії Майл.ру.

У 2007 році 17 травня проект Мій Світ на mail ru був запущений офіційно. Спочатку користувачі могли вести блог, розміщувати на своїй сторінці фотографії, відео, була доступна гостьова книга. 11 грудня була випущена wap-версія мого світу. Це була зменшена версія сайту, яка включала основні функції. На той час у соціальній мережі вже зареєструвалося понад 5 мільйонів користувачів.

Навесні 2008 року кількість «світів» дійшло до позначки 10 мільйонів. А щоденних відвідувань — не менше 1,5 мільйона. Менше ніж через півроку (24 жовтня) зареєструвався 25-мільйонний користувач. Це був рекорд за відвідуваністю серед аналогічних соціальних мереж в Рунеті. Тому мережа мій світ стала однією з перших за популярністю в той час, та і зараз не здає свої позиції.

Завдяки соціальній мережі ви можете бути поруч з друзями в будь-який час, ділитися з ними новинами, емоціями, спілкуватися з цікавими людьми. Портал постійно піклуватися про своїх користувачів, регулярно впроваджуючи нові функції на сайт.
Стартова сторінка знаходиться за адресою www mail ru мій світ, і для створення своєї сторінки досить просто зареєструвати на майл ру поштову електронну скриньку.

Аудіт служб terta, завжди на високому рівні.