Інтелектуальні телевізори Samsung.

Інтелектуальні телевізори SamsungІнтелектуальні телевізори Samsung дебютували на світовому ринку в березні 2011 року і за цей короткий період вже встановили кілька рекордів. Усього за 25 днів з моменту початку продажів було реалізовано півмільйона пристроїв Smart TV, а до кінця квітня (за 45 днів) продано понад 1 млн штук. Потім тижні реалізовувалося понад 150 тис. інтелектуальних телевізорів, а недавно загальний обсяг продажів перевищив 2 млн.

Відповідно, в день продавалося в середньому 22 тис. інтелектуальних телевізорів Samsung, тобто 15,4 штук на хвилину, що є безпрецедентним показником. Наприклад, щоб досягти такого рівня продажів, LED-телевізорів знадобилося вісім місяців. Ці показники підтверджують правильність формули «Інтелектуальний телевізор = Samsung».

Пристрої Samsung Smart TV найбільш популярні в Північній Америці — на одному з найбільших ринків телевізорів у світі. В даному регіоні продажі досягли 730 тис. За ним слідують європейські країни — Великобританія, Німеччина, Франція, Італія (710 тис. проданих телевізорів).

На Близькому Сході і в Південно-Східній Азії, де інтелектуальні телевізори дебютували пізніше, продано близько 170 тис. інтелектуальних телевізорів, і їхня популярність неухильно зростає. Тільки в Кореї кількість пристроїв Samsung Smart TV, проданих з моменту дебюту, досягло 120 тис. штук, що демонструє високі темпи зростання попиту.

Успіх інтелектуальних телевізорів Samsung став можливим завдяки їх широкому модельному ряду, оптимізованому інтерфейсу, диференційованими функціями і широкому вибору контенту.

Samsung Electronics також відкрив нову еру в популяризації інтелектуальних телевізорів, випустивши 32-дюймові моделі серії D6000. А в травні нинішнього року компанія представила телевізори серії D9500 преміум-класу з 75-дюймовим екраном. Таким чином споживачам став доступний повний модельний ряд інтелектуальних телевізорів, різних за функціональним можливостям, діагоналі екрану і ціною.

За допомогою адаптованого для користувача інтерфейсу Smart Hub користувачі телевізорів Samsung Smart TV можуть отримати легкий доступ до корисної інформації, соціальним мережам, веб-браузеру і до магазину додатків Samsung Apps.

У той же час зручно згруповане головне меню Smart Hub відкриває доступ до широкого асортименту контенту за допомогою одного натискання на кнопку пульта керування.

Одним з головних відмінностей телевізорів Samsung є пульт дистанційного керування з QWERTY-клавіатурою, тому до послуг користувачів — всі функціональні можливості інтелектуального телевізора. Ще одна особливість — вбудований бездротової адаптер. Він служить оптимальним засобом доступу до Інтернету, причому користувачам не потрібно додатково купувати зовнішній адаптер.

Samsung Apps — перший в світі магазин додатків для телевізорів високої чіткості — пропонує більше програм, ніж будь-який з конкуруючих сервісів. Користувачам по всьому світу доступні більше 600 ігор, освітніх програм, фільмів та програм для відпочинку і розваг. Незабаром у магазині з’явиться ще більше контенту, оскільки його асортимент постійно оновлюється.

«Інтелектуальні телевізори Samsung — кращий вибір купить телевизор в Одессе, оскільки вони поєднують новітні функції з традиційно високою якістю зображення і привабливим дизайном. Секрет успіху наших пристроїв Smart TV простий: вони зручні і забезпечують доступ до кращого контенту, — зазначив Сангчул Лі, старший віце-президент підрозділу візуальних дисплеїв Samsung Electronics. — Ми очікуємо, що поряд з серіями D7000 і D8000 з’являться інші моделі, які дозволять підвищити показники наших продажів у другій половині року ».