Готуємо салат з помідор.

Помідорний САЛАТ — НАТУРЕЛО
Береш пару помідорів (бажано солодких — є такі), ріжеш їх на восьмушки (дрібніше якщо різати, соку багато пропаде). Потім викладаєш їх на велику плоску тарілку м’якоттю назовні і потрібно посипати спочатку сіллю, а потім чорним перцем (і тим і іншим краще користуватися дуже помірно). Дати постояти хвилини 2, а потім є.
Вилкою або руками (ложка в даному випадку не рекомендується). Хліб — за бажанням. Зауваження: помідори краще брати теплими, а чорний перець (не червоний!) Використовувати в молотому вигляді, а не горошком (але використовувати взагалі настійно рекомендую). =))
САЛАТ — ТОРТ
3 середних буряка, 3 морква, сир 200 гр, цибуля 1 шт, 4 яйця, 3 великі картоплі. Все натерти на крупній тертці, кожен шар змастити майонезом, сіль, перець, верхній шар змастити великою кількістю майонезу, ніж попередні шари, всього потрібно 1 банку майонезу. Закрити кришкою, поставити в холодильник на одну добу.
Салат помідорний.
Отже: беремо міцні стиглі помідори середньої величини. Вирізаємо з боку плодоніжки невелике конусоподібне поглиблення глибиною приблизно до половини помідора. Заповнюємо отриману ямку тертим часником, зверху густо присипаємо дрібною сіллю. Можна ще перцем посипати, але це вже на любителя. Далі складаємо помідори в каструлю шарами, часником догори і залишаємо на півдоби просто так. Потім ставимо в холодильник. Ще через добу готове блюдо до вживання. Часник вигребти з поглиблень, помідори з’їсти.
*Cooking schools in Moscow кулінарія мастер класу.