Десять способів втратити клієнтів

Акцент на відносинах.1. Не доставляйте те, що ви обіцяєте
Кращий спосіб втратити клієнта, щоб взяти їх гроші, а не доставити товар.

2. Не повернути їх дзвінки.
Двадцять чотири години колл-центри, мобільні телефони, миттєвий текстовий чат, он-лайн бази знань і соціальні мережі допомогли клієнтам звикнути до миттєвого відгуку. Щоб отримати клієнтів, треба бути чуйними.

3. Продавати їх особливості.
Клієнти не піклуються про функції продукту. Клієнту тільки цікаво який він може принести користь.

4. Не слухайте їх потреб.
У диск для оптимізації роботи і зниження витрат, компанії, які сфокусовані на собі і своїх власних потреб, а не клієнтові, можуть втрати цих клієнтів. Щоб отримати клієнтів, слухати те, що клієнти хочуть і доставляти це.

5. Продавати їх вирішення.
Продаж рішень проблем клієнта звучить як відмінна ідея, за винятком інтернет-уповноважений клієнтів, що сьогодні мають доступ до кращих рішень за найвигіднішими цінами з усіх боків на земній кулі. Так, продажі рішень призводить до втрати клієнтів з постачальниками, які пропонують найкраще рішення за більш вигідною ціною. Щоб отримати клієнтів, треба допомагати їм у досягненні їх цілей.

6. Припустимо, їм потрібно, те що ви продаєте.
Щоб отримати клієнтів, треба зосередити увагу на тому, як клієнт може отримати вигоду.

7. Будьте транзакційні.
Компанії та продавці, які, під тиском, щоб зустріти комерційні цілі, зосередитися на мінімізації своїх зусиль можуть втратити бізнес відносно тих, хто зосередився на клієнтові заради успіху. Щоб отримати клієнтів, потрібно підвищити їх цінність.

8. Акцент на відносинах.
Стара приказка: «Клієнти купують у людей, тому що їм подобаються вони.»

9. Робіть те, що ви завжди робили.
Оскільки ринок продовжує швидко змінюватися, тих, хто продовжує робити те ж саме так же, є можливість залишитись за фінансовим бортом. Щоб отримати клієнтів, потрібно інвестувати в нові можливості.

10. Не використовуйте технології.
Технології це посилення і прискорення конкурентних переваг. Фізичні особи та компанії, які відстають у технологіях будуть поступатися в неконкурентоспроможними витратами. Щоб отримати клієнтів, потрібно використовувати нові інструменти.

Бретт Клей