Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Июль 2011

Види випробування страхуючого пристрою.

Статичне випробування: рятувальна мотузка пропускається через блоки і замок. До кінця мотузки на карабіні підвішується вантаж вагою 350 кг на 5 хв. При цьому замок має міцно утримувати мотузку. Після зняття навантаження на мотузці не повинно бути ніяких пошкоджень, подовження мотузки не повинно перевищувати 5% початкової довжини.

Три дідка проходили тест у лікаря в санаторії.

Три дідка проходили тест у лікаря в санаторії.
— Джентлемени, чи може хто-небудь мені сказати, скільки буде тричі три?! — Запитує лікар.
Перший:

Сон: Люди, як каміння!

Cни це загадка для людини і те, що нам сниться завжди загадка яку так і хочеться розгадати. Ось я натрапив на цікавий сон однієї жінки.
Я сиджу на товстій гілці дерева над річкою, поруч зі мною хлопчик років 14-15, одягнений у військовий парадний мундир. На мені вечірнє плаття, тільки воно мабуть старовинного крою, так як відчуваю кісточки корсета. Йде дощ. Косі струменя вдаряються об листя і скочуються в річку. Між нами стоїть срібне відерце для льоду, звичайно в таких охолоджують шампанське. Але зараз у відерці не лід, а каміння.

BMW і3 і BMW і8 нові бренди компанії.

BMW і3 і BMW і8 нові бренди компанії.

BMW оголосила, що проведе прес-конференцію в п’ятницю 29 липня опівдні за європейським часом, щоб представила громадськості новий суб-бренд BMW.
Автовиробник BMW пропонує кілька варіантів, але ми можемо очікувати, i3 і i8 моделі, які повинні бути частиною відкриття перед дебютом як бренда на Франкфуртському автосалоні —

Новини зі суду – Тимошенко залишилась без захисників.

Суддя Родіон Кірєєв — Печерського райсуду Києва знову відмовився допустити до судового процесу екс-прем’єра України Юлії Тимошенко і ще трьох її адвокатів.
Суддя Радіон Кірєєв заявив, що суду не були надані належні свідоцтва на право захисників займатися захисною діяльністю у суді. Екс-прем’єр України Ю.Тимошенко просила Кірєєва допустити до справи депутата України Сергія Власенко і двох прибулих американських адвокатів Марка Фелдман та його колега Роджера Енокі.

Арендуя жильё вы получаете больше, за ваши деньги!

Верьте или нет, обычно можно снять квартиру или дом гораздо за меньшую стоимость, чем стоимость его покупки — особенно если вы живете в большом городе. И если вы хотите быть жильцом в центре города, тогда аренда почти всегда более доступна, чем покупка квартиры, тем более если вы будете покупать квартиру в кредит.

Утепление внутренних стен дома.

Утепление внутренних стен дома это вечная тема для споров. В первую очередь споры возникают когда утепляя дом изнутри, вы теряете квадратные метры своего жилого пространства. Но это не самое ужасное, что может случиться с вашей обителью.

Что представляет собой «Короед»?

Это декоративная штукатурка — белая цементная смесь, с маленькими камушками-гранулами. От величины камешка зависит конечный вид рисунка. Наиболее востребована короед с размером гранулы 2,5 мм, но в ассортименте является также короед с грануляцией в 1,5; 2,0; 2,5; 3,0; 3,5 а порой и 4, 0 и 5,0 мм.

Як вибрати ванну?

Сьогодні сантехнічні магазини повні в достатку на різні товари у порівняні з радянськими часами і покупець цілком виправдано задається питаннями: «А що саме підійде мені?», «А що більш надійно?» І т.п. І аостало питання а яка ванна краща як її правильно вибрати? Їх різноманітність воістину велика: різні розміри, покриття, матеріали … Найчастіше це чавун, сталь і акрил.

Лазерні принтери Samsung економ час та гроші.

Samsung Electronics поповнив свій модельний ряд монохромних лазерних принтерів новинкою Samsung ML-2955ND. Ця модель принтера є ефективний друкуючий пристрій, розрахований на малий і середній бізнес. Новий принтер відрізняється високою швидкістю друку (до 28 стр. / хв. Формату A4) і швидким виведенням першого відбитка (менш ніж за 8,5 с), а також дружністю до навколишнього середовища завдяки економії енергії та коштів.

Samsung Eco Bubble якісне прання і максимально дбайливе поводження з делікатними тканинами

Samsung Electronics представляє серію нових пральних машин преміум-класу сімейства Eco Bubble — моделі WF1802XEY, WF1802XEC, WF1802WECS і WF1802WFVS. Завдяки збільшеній завантаженні новинки дозволяють стирати 8 кг білизни відразу, що заощаджує час і електроенергію. При цьому вони відрізняються компактними габаритами (глибина — 45 см) і споживають не більше енергії та води, ніж звичайні машини.

Samsung GALAXY R з двоядерним процесором.

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск смартфона Samsung GALAXY R на базі ОС Android 2.3 (Gingerbread). Новинка виконана в елегантному тонкому корпусі з металевими елементами, оснащена високопродуктивним двоядерним процесором і дає можливість легко спілкуватися в соціальних мережах, а також керувати різноманітним контентом.

Що таке мозаїчна штукатурка?

Що таке мозаїчна штукатурка або «Байрамікс», як його ще називають, цікавить багатьох. Мозаїчна декоративна штукатурка не є альтернативою справжній мозаїці, але складові частинки її нагадують. До складу штукатурки входить мармурова крихта або штучні смоли на акриловій основі різних кольорів і розмірів (калібру). Застосовують мозаїчну декоративну штукатурку на будь-яких поверхнях. Але найбільш поширене використання на зовнішніх фасадах, коридорах, приміщенях де постійне велике скупчення людей або можливе забруднення стін.