Яким буде бізнес майбутнього?

Схоже, що необхідно зробити переоцінку поняття бізнесу, який, швидше за все, скоро стане інструментом виживання, де «збережений Клієнт» буде єдиним показником успіху ведення бізнесу. Але не один тільки цей фактор буде визначати вектор розвитку бізнесу. Є ще один.
Погляньте назад, на той бізнес, який ми ще не забутий, і ви побачите, що ще зовсім недавно, основною його метою був надприбуток. Можна впевнено сказати, що це стосується, в усякому разі, абсолютної більшості. Мета — надприбуток! Тобто, ще і ще більше, ніж було.
Тепер подивіться вперед. І якщо ви придивитеся, то можете побачити, що там, ідея надприбутків відсутня. Можливо, що з цим не дуже легко погодитися відразу, але спробуйте придивитися. Там є, де-не-що. Це мета будь-якого бізнесу: «клієнт мене пам’ятає». Якщо це не так, бізнес приречений.
Доведення. Якщо раніше, я міг легко «робити бізнес» (тому що він робився на кредитних грошах) і я міг легко тим чи іншим способом змусити клієнта купувати мій продукт, то сьогодні це вже не так. Якщо раніше, я міг легко «робити бізнес» тому, що цінна річ фактично передавалася покупцеві за даром (кредити), то сьогодні мені доведеться усвідомлювати, що покупець тепер буде брати рівно те, що є життєво важливим. А це значить, що я повинен цікавитися: що для нього є сьогодні життєво важливим.
Загалом, виходить один фактор — клієнт. Навіть не гроші, як це може здатися на перший погляд.
Довід. Коли «оборотка» гримнеться, її не стане у всіх. І в багатих і у не багатих. Запаси тих, у кого ці запаси є, не допоможуть, тому, тому що те, що нас чекає — це не девальвація, що є традиційним вимивателем цієї оборотки.
Якщо ви помітили, то якось дивно і по-особливому звучать різного роду заяви про те, що дно кризи мовляв пройдено.
Ви помітили, що все якось заспокоїлися трохи?
Причому, що дивно?
Про це почали говорити одночасно всі — і США,і Росія,і Європа,і звичайно ж у нас — в Україні. Не сплановано Чи це підготовка? Але ж, дефолт долара, що тягне за собою абсолютно всі валюти, навряд чи поставить когось в більш вигідне становище. Це буде спільне перезавантаження для всіх, а не тільки для тих, хто (як у комп’ютерній грі) має менше запасів енергії. У нас один загальний комп’ютер. А після перезавантаження (два — три роки) залишиться лише кілька визначальних чинників виживання: один з них — це «мій клієнт», і другий — «моя сила духу». Матриця — не може стерти зі своїх файлів тільки ці дві речі: пам’ять про продавця і його силу духу.
Але повернемося до питання чинників виживання бізнесу. Один з найбільш розумних, є той, який вказує на наступне. Робити бізнес потрібно, орієнтуючись на необхідні потреби людей, які будуть якимось вже тільки після перезавантаження (поки вони мало зрозумілі нам, навіть для найбільш обдарованих прогнозистів). І все ж — давайте спробуємо подивитися на це.
Очевидно, що це в першу чергу, група забезпечує виживання тіла (тілесні потреби). По-друге, індустрія розваг і відпочинку (розумові потреби). І, по-третє — освіта (духовне). Всі ці види потреб, будуть продовжувати забезпечувати ці складові частини людини (тіло, розум і дух), але вже, напевно, по-іншому.
У майбутній конфігурації життя людини, проглядається один цікавий момент. Виявляється, що гроші можуть не бути головним чинником життя людини, оскільки, перше (задоволення тілесних потреб) — не потребує великих трудовитрат (красиві ноги дівчини або її чарівна посмішка можуть залишатися такими ж і в простому одязі або без макіяжу). А, як нам відомо (з розповідей наших батьків), фактор комуналки не був визначальним щасливого життя людей.
Друге (розваги і відпочинок) — мабуть, саме грошове. Але. Капіталізація цієї сфери діяльності не знаходиться в безумовній залежності від реальної вартості виробництва послуг розваги. Можна зовсім непогано розважитися, граючи в крокодила або мафію або ще яким-небудь засобом, який використовується наші батьки і прадіди, коли промислової індустрії розваги та ТБ ще не було. Не думаю, що вони менше отримували задоволення, ніж ми сьогодні.
Третє — освіта. Для деяких, поняття цього слова, (з причини не без відомої) не викликає відчуття радості. Крім того, для багатьох, воно так і залишається не зрозумілим. Тому, про всяк випадок даю його визначення. Раптом, хтось перейметься відразу.
Навчання — це зміна розуміння у певній галузі діяльності завдяки нової інформації чи нової інтерпретації старої.
Зауважте, навчання — це не заучування шаблонів. Навчання — це інше. Навчання — це осягнення. Якщо поміняти місцями літери цього слова, на будь-які інші, щоб зняти не потрібні асоціації, ви легко зможете помітити одне (ні як по-іншому не можу сказати) божественне явище. Це явище — процес життя.
Вся суть життя, в загальному — це зміна розуміння в чому-небудь за допомогою зніни інформації.
І якщо, наприклад, людина захоче стати нещасливою, їй слід зробити тільки одну річ: припинити змінювати своє розуміння в тій чи іншій області життя.Іншими словами — перестати зчитувати інформацію з об’єкта інтересу для зміни його розуміння.
Ми перестаємо любити своїх друзів або дружину не тому, що вони стають іншими, а тому, що ми перестаємо хотіти їх осягати. З технічної точки зору, ми перестаємо займатися зчитуванням інформації з того об’єкта, з якою ми маємо справу в силу тих чи інших життєвих обставин.
Висновок. Навчання (в будь-якій області) — це суть життя і основний спосіб змінювати потреби тіла і розуму, щоб не повернутися до того способу життя, який ми маємо зараз. Крім того, навчання як товар — це новий ліквідний продукт на ринку оновленої матриці.
Джерело http://helpbizness.ru/