Як заощадити гроші.

Гроші, гроші і знову гроші течуть як вода, не встиг кишеню наповнити, а грошей вже немає і знову чекаєш наступної зарплати. Перше, що спадає на думку заощадити, але як заощадити, коли і так економиться постійно в пошуках дешевих покупок хоча вони й не такі якісні але краще синиця в руках, ніж журавель у небі, але хочеться заощадити все одно, що б купити хоча б, щось цінне, але як?
От декілька простих порад може вони вам будуть не до душі, але на замітку можна взяти, так про всяк випадок!

1. Зробіть список потрібних вам покупок коли ви відправляєтеся в магазин, це те, що не дасть вам нічого зайвого купити.
2. Не купуйте те на, що пропонуються знижки, тільки із за того, що це дешево, подумайте чому так, а тому що на цей товар немає попиту, воно нікому не потрібно, і воно і вам не знадобиться тільки дарма викинете гроші.
3. Не купуйте товар відразу, обміркуйте порівняйте ціну з іншими магазинами, може у інших магазинах товар цей продається дешевше!
4. Якщо ви погано орієнтуєтеся у власних фінансових можливостях, складіть свій місячний або квартальний бюджет, він вам допоможе правильно розподілити гроші, і їх заощадить. Розділіть витрати на перші і другі за важливістю.
5. Коли йдете в супермаркет, старайтесь не бути голодними, що б не купувати непотрібного, коли людина сита вона не звертає увагу на непотрібні речі.
6. Непогано можна заощадити і на розпродажах, головне стежити за магазинами в яких є ті речі які вам потрібні. І треба запам’ятати ніколи не купуйте дисконтних карт, вони повинні бути безкоштовними. Та трохи не забув, будь-яка дисконтна карта прив’язує вас до магазину, як би ненароком, глибоко в підсвідомості йдучи з роботи ви завжди будете повертатися в той магазин, якого дисконтна карта у вас і це для вас не завжди буде вигідно особливо для вашого гаманця.

Може магазин у сусідньому під’їзді набагато дешевший ніж той супермаркет, але у вас немає його дисконтної картки (або він просто їх не видає) і ви туди не заходите, подумайте … може це і стане для вас в якійсь мірі материнский капитал на образование чи на будь-що інше. І в кінець кінців може після цього у вас в гаманці заведуться гроші і довго та щасливо будуть там проживати.

За матеріалами mamkapital.ru