Як правильно вибрати сумочку для жінки.

Женские сумкиЖодна жінка просто не може обійтися у повсякденному житті, від того, що вважається показником статусу і найчастіше вимагає чималих грошових вкладень, що вміщає в себе практично все жіноче життя — звичайно, це є жіноча сумка! Так як правильно вибрати сумку, щоб вона поєднувалася з іншими аксесуарами і відповідала вашому стилю.

Тут звичайно велику руль грає — ідея, пропорції, колір, гармонійність, пластика і важливо мати художнє бачення речей. Тоді ви звичайно зможете виділити з усього різноманіття модних стильних новинок саме ті, які підходять найбільше саме вам. Головне при виборі сумочки, пам’ятайте ви, що її розмір повинен співвідноситися з пропорціями вашого власного тіла за принципом подоби.

Зрозумійте якщо повна та висока жінка вибирає модель сумки женские интернет магазин мініатюрного розміру, а худенька і невисока — величезну сумку що схожа на мішок, то таке співвідношення за принципом контрасту невигідно підкреслить негативні особливості фігури.Та й візуально ваша сумка буде виглядати не найкраще. Головне дотримуватися золотої середини — віддаючи перевагу сумкам середнього розміру, ви навряд чи помилитеся і завжди будете стильні.