«Хто крайній?» або «Де шукати правду в «Київській правді»?

Зрозуміти логіку дій провладної більшості у Київській обласній раді стає дедалі важче.

Не встигли влягтися пристрасті останнього пленарного засідання шостої сесії облради, коли регіонали, відверто нехтуючи регламентом, «зарубали» низку життєвоважливих для мешканців Київщини проектів рішень.

Як вкотре з’явився привід назвати діяльність Партії регіонів непослідовною.

Перелік абсурдних вчинків від ПР доповнив нещодавній скандал довкола публікації рішення облради, яке насправді не було проголосовано.

Ідеться про рішення шостої сесії Київської  обласної ради VI скликання «Про рекомендацію сільським, селищним, міським радам  Київської області прийняти рішення «Про заборону стягнення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у наказному провадженні».

Публікація  з’явилась у випуску додатку  «Самоврядування Київщини» (газета «Київська правда») 28 квітня цього року.

Це рішення  «Фронт Змін» ініціював на пленарному засіданні сесії 20 квітня. Тоді депутати Партії регіонів просто не розгледіли конструктивну в пропозиції колег, оскільки звикли голосувати проти всього, що надходить з боку опозиційної фракції.

У результаті, пропозиція «фронтовиків», спрямована на захист прав та інтересів громадян у судових спорах з ЖЕКами, не зібрала достатньої кількості голосів.

Схаменулись регіонали, очевидно, після того, як зрозуміли, що проект справді необхідний людям. Вихід із ситуації знайшли цинічно простий – надрукували «горезвісне» рішення в «Київській правді».

Втім  брехня не залишилась непоміченою. Після 16 депутатських запитів від «Фронту Змін» на ім’я голови облради та на адресу газети, ПР довелося шукати шляхи відступу. І Регіони не знайшли нічого кращого, як підставити газетярів.

За місяць у черговому випуску додатку «Самоврядування Київщини» 21 червня з’явилось спростування. В публікації непримітним дрібним шрифтом говорилося про те, що рішення не було проголосовано в сесійній залі, а саму публікацію (23 квітня) читачів просять вважати помилковою.

Погодьтесь, подібні недоречності, — це вже занадто  для офіційного видання Київської  обласної ради.

У всій цій історії найбільше дивує  недалекоглядність регіоналів. Складається  таке враження, наче, для депутатів Партії регіонів, це не важливий документ, від якого залежить доля тисяч мешканців Київщини, а помилка в прізвищі ювіляра.

І що особливо прикро, після такого важко бути впевненим у правдивості поданої газетою інформації.