Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.

Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.
Якщо в будинку нестабільне енергопостачання, стабілізатор напруги зможе захистити від поломок побутові електроприлади. Стабілізатори напруги однофазні призначені для захисту від коливань напруги як в проводці однієї квартири, так і в мережі великого магазину. Стабілізатори також ліквідують небезпеку спалаху від аварійного перевищення напруги в мережі. Щоб уникнути проблем, пов’язаних з перепадами напруги необхідно купити стабілізатор.
Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.
Можуть виникати збої в роботі, що призводять до втрати даних. У сучасній техніці часто встановлюються пристрої, що відключають техніку при зниженні напруги, для запобігання її виходу з ладу.
У випадку багаторазових стрибків зникнення напруги, стабілізатор автоматично відключиться від мережі до моменту їх припинення, тим самим, захистивши підключене через нього обладнання від можливого виходу з ладу.
При перевищенні напруги на 10% термін служби ламп накалювання знижується у 5 разів, при зниженні на 10%, світловий потік зменшується у 1,5 рази.
Люмінесцентні лампи при зниженні напруги на 15% не загоряються.
При зниженні напруги на 10% термін служби електродвигуна може знизиться до двох разів. При перевищенні напруги знижується ККД двигуна.
При зниженні напруги значно погіршується технологічний процес, збільшується його тривалість.