Велика ставка KIA — хетчбек Rio нового покоління.

Kia Rio Хетчбек Kia Rio Хетчбек по-перше, це передньопривідний п’ятидверний хетчбек класу B. Дебют автомобіля Кіа Ріо відбувся на автосалоні в Женеві в 2002 році. У модельному ряду Kia дана модель прийшла на зміну знятому з виробництва в 2000 році Kia Pride.

А завдяки зусиллям Петера Шрайера, який являється шеф-стилістом то оновлена модель не поступається в дизайні таким аналогічним лідерам сегменту. У екстер’єрі авто можна угледіти риси кросовера Kia Sportage – тільки ж гляньте на секції «противотуманок» в передньому бампері. Але помітно схожість і з дореформеної моделлю, особливо у вирішенні задніх стійок. У порівнянні з попередником новинка серйозно підросла колісна база Kia Rio, що збільшилася на 70 мм, довжина — на 55 мм, ширина — на 25 мм. А ось висота зменшилася на 15 мм, що забезпечило Rio більш спортивний вигляд. Салон KIA створено в лаконічному стилі, в обробці використані якісні матеріали. Базовим мотором стане 1,2-літрова бензинова «четвірка» потужністю 83 л.с. Вище в ієрархії розташується 1,4-літровий 109-сильний агрегат. Будуть доступні також два дизеля — 82 і 90 к.с.

Загальні базові комплектації Kia Rio Хетчбек комплектується подушками безпеки водія (Airbag), Іммобілайзером, є 4 аудіо динаміка, регульована рульова колонка, CD-програвач, (MP3), Радіо, укомплектована також коректором фар.