Підлогове покриття в асортименті.

Рано чи пізно, усе вирішують замінити підлогове покриття. Для здійснення цього бажання, перш за все, необхідно визначитися з матеріалом майбутнього покриття.

Найдешевшим варіантом підлогового покриття є звичайний ПВХ лінолеум. Незважаючи на низьку вартість, термін служби у нього близько 10-ти років. Крім цього, до переваг лінолеуму можна віднести простоту укладання та подальшого догляду за ним. Низька міцність, мабуть, єдиний його недолік. Так при переміщенні меблів, можна легко пошкодити лінолеум. Але на ринку існує і високоміцний лінолеум, який не боїться великих навантажень, стоїть він у два рази дорожче звичайного.

Альтернативою лінолеуму, є мармолеум. Мармолеум, це той же лінолеум, але не з ПВХ, а з натуральних компонентів. При належному догляді, він прослужить років 40. Має гарний опір до стирання і деформації. До недоліків мармолеум можна віднести його крихкість при згинанні.

На ринку величезна різноманітність матеріалу під назвою ковролін. Розрізняються вони товщиною і виглядом прокладки, довжиною ворсу або петель. Залежно від цих параметрів змінюється і його вартість. По ковроліну, приємно ходити і не потрібно мити підлоги після укладання. Але ось пилососити його, доведеться щодня, інакше в ньому можуть завестися бактерії. Виробники обіцяють, що прослужить він років 10-15.

Імітатором паркету або статевої дошки, є ламінат. Швидкість укладання його набагато вище, ніж у паркетної дошки. Не вбирає воду. До недоліків ламінату, можна віднести не можливість відновлення або ремонту.

Як видно, асортимент підлогових покриттів величезний, залишається тільки зробити вибір.