Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Новий легковий автомобіль Volga Siber.

Volga Siber — це принципово новий рівень якості російського автомобіля. Солідний, з великою колісною базою — він впевнено веде себе на дорозі і не звертає уваги на якість дорожнього покриття.
Дизайн автомобіля створений відомим англійським ательє UltraMotive. Стрімкі лінії, ретельно вивірена і точно прорахована аеродинамічна форма кузова — все це привертає увагу і виділяє Volga Siber серед буденного потоку автомобілів.
Особливу увагу в дизайні Volga Siber приділено деталям, які створюють стиль машини. Хромована решітка радіатора, стильні передні фари, помітні задні ліхтарі, витончені бампери, зовнішні дзеркала заднього виду з повторювачами повороту — кожна з цих деталей вже сама по собі є своєрідною візитною карткою нового автомобіля.
Volga Siber — це автомобіль, в якому навіть у базовій комплектації є все за оптимальною ціною: надійність, якість, комфорт і безпека.
Автомобіль розроблений на основі кращих західних технологій, повністю адаптований до російських умов експлуатації. Ви оціните високі динамічні характеристики, плавність ходу, легкість і точність управління, простоту експлуатації та комфорт Volga Siber.