Нові моделі холодильників LG.

Лінійка холодильників з  лінійним компресором  розширена новими двометровими моделями з нижньою морозильною  камерою
Компанія LG Electronics представляє в Україні нові моделі холодильника GA-B489B***. Ці новинки відрізняються високою енергоефективністю та низьким рівнем шуму і дозволяють точніше підтримувати оптимальний для зберігання продуктів температурний режим, завдяки якому вони зберігають свої корисні та смакові якості упродовж тривалого часу. 
Холодильники LG з лінійним компресором вже знайомі українським споживачам, які цінують ці моделі за невеликий рівень шуму і низьке споживання енергії, а також за збільшений внутрішній об’єм і поліпшені технології зберігання їжі. У цьому році компанія LG Electronics значно розширить лінійку цих продуктів, представивши на українському ринку нові моделі холодильників з лінійним компресором. Першою ластівкою в лінійці стане двометрова модель GA-B489B***.
Крім технології лінійного компресора, що підтримує у холодильнику LG оптимальний рівень температури, зберегти смак і свіжість продуктів допомагає також система багатопотокового охолодження Multi Air Flow. Система забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків усередині нового холодильника LG, не дозволяючи волозі накопичуватися у його камерах.
Для підтримки оптимального рівня вологості у відділенні для овочів також передбачена спеціальна стільникова поверхня Moist Balance Crisper. Інноваційна структура цієї поверхні, завдяки якій конденсат накопичується у «стільниках» і не потрапляє на продукти, овочі і фрукти зберігають потрібну кількість вологи, а також свій зовнішній вигляд і смакові якості. З цією ж метою у холодильнику LG передбачена «зона свіжості» Fresh 0 Zone з постійною нульовою температурою. Щоб зберегти свіжими і корисними не лише овочі, але й м’ясо та рибу, у холодильнику є також спеціальна зона з двома температурними режимами Opti-Temp: +2 ° C для овочів і фруктів, -1 ° C для м’яса і риби. Це відділення забезпечує триваліше зберігання продуктів без зайвого заморожування.
Для освітлення холодильника LG використовується LED-підсвітка білого кольору, яка не виділяє тепла і не нагріває внутрішню камеру. На дверцятах розташований утоплений у поверхню LED дисплей білосніжного кольору, за допомогою якого можна керувати налаштуваннями холодильника LG.
Любителям витончених рішень, безсумнівно, сподобається розкішне оздоблення холодильника: залежно від моделі воно може бути сріблястого і золотистого кольору з красивим листяним орнаментом або просто сріблястою. А тих, хто звик розумно витрачати гроші, порадує висока енергоефективність GA-B489B***. Цьому холодильнику, як і всім моделям LG з лінійним компресором, присвоєно клас А++.
На лінійний компресор нового холодильника LG з нижньою морозильною камерою GA-B489B *** компанія LG Electronics надає 10-річну гарантію. В українських роздрібних мережах ці моделі нові моделі холодильників LG з’являться вже у квітні за ціною від 10999 грн.
Технічні характеристики  холодильника LG GA-B489B ***.
• Лінійний Компресор (A++)
• Total No Frost (Multi Air Flow)
• Утоплений білий LED дисплей (Сенсор)
• Перевішувані двері
• Приховані петлі
• Пряма ручка (алюмінієва)
• LED підсвітка (Стеля)
• Повнорозмірний ящик
• Opti-Temp Zone
• Метелеве фронтальне декорування
• Moist Balance Crisper
• Полиці з загартованого скла
• BioShild