Малярні роботи в ваші квартирі.

Цикл малярних робіт включає в себе попередню підготовку поверхонь, зачистку і грунтування, обробку стін штукатуркою або гіпсокартоном, фарбування або обклеювання шпалер.

Штукатурні роботи можуть бути механізовані — суха штукатурна суміш подається в бункер штукатурного агрегату і змішується там з водою до потрібної консистенції, по розчинному рукаву подається до потрібного місця і розбризкується по поверхні. Потім розчин вирівнюється довгими шпателями і після витримування і підрізання затирається до ідеально гладкого стану. Після повного висихання в подальшій шпаклівці поверхня не потребує, вона повністю готова до обклеювання шпалерами або декоративного забарвленням.

Грунтовка і шпаклівка важливі, коли проходить будівництво та ремонт поверхні будівель і є дуже важливим етапом, тому що не тільки вирівнює поверхню — стіни і стелі, але і прибирає дрібні зморшки на поверхні і відколи в стіні. Шпаклівка наноситься шпателем подвійним шаром і по висиханні кожного з них проходить обробку наждачним папером, що б була гладкою без різних нерівностей.

В ході обклеювання шпалери треба підганяти по малюнку, в залежності від матеріалу шпалери клеяться встик або внахлест, для забезпечення рівномірного просихання потрібно забезпечити повну відсутність протягу, це запобіжить і відклеювання шпалер від стін приміщення.