Lada Granta

Lada GrantaНа Тольяттинском автозаводі 16 червня розпочався випуск Lada Granta. Правда, тільки випуск пілотної партії. На автоматичної лінії зварювання був виготовлений перший кузов нового авто. Зараз перша Лада Гранта відправлена ​​на доукомплектацію.

Перед тим як приступити до виробництва нового седана Lada Granta в новітньому зварювальному комплексі на складально-кузовному виробництві були проведені масштабні роботи. Так в травні тут були модернізовані чотири автоматичні лінії KUKA. Крім цього ремонтні служби запустили десять зварювально-збірних стендів. Підсумок цієї роботи — на існуючій лінії тепер можна випускати деталі як для седана Lada Granta, так і для Lada Kalina.

Видео сюжет о Lada Granta — характеристики и цены

Підготовку до випуску нової моделі, яка за габаритами на на 220 мм більше, ніж габарити седана Lada Kalina, на АВТОВАЗі планують закінчити до 22 червня. До цього часу на с кониейера повинні будуть зійти 15 автомобілів пілотної партії. Після цього в липні у виробництво на зварювальному комплексі запустять настановну партію Lada Granta.