Керамогранітна плитка з Китаю.

Ті часи, коли китайська продукція асоціювалася з відсутністю якості і ширвжитком, давно канули в минуле. На сьогоднішній день економіка Піднебесної розвивається, як відомо, семимильними кроками, створюючи реальну конкуренцію розвиненим країнам. У Китаї останні десятиліття будуються величезні, сучасні, високотехнологічні заводи, що використовують у своєму виробництві найбільш інноваційні технології. Не став винятком у цьому ряду і завод з виробництва керамогранітної плитки Фіорано. Треба віддати належне китайцям, вони не соромляться впроваджувати у виробництво західні технологічні процеси та обладнання, в даному випадку перевірені десятиліттями італійські. Як відомо, ця країна славиться своїми виробами з керамічного граніту.
Необхідно відзначити, що виробництво, а також продаж керамограніта і виробів з нього на заводі Fiorano орієнтовано, в першу чергу, на експорт. З цієї причини керівництво компанії прийняло рішення включити в штат своїх постійних працівників приблизно 100 фахівців із західних країн, що мають досвід виробництва цієї продукції, в якості експертів з якості і технічних консультантів. Таким чином виробники гарантували для себе на виході дійсно якісний, а найголовніше, конкурентоспроможний і естетично привабливий товар.
Широка популярність цієї марки керамічного граніту надійна як бетон для фундамента і тому вона популярна, а ринок компанії охоплює і Південну та Північну Америки, частково Східну і Західну Європу, Африку, Австралію, призводить до того, що виробничі потужності, наскільки великі вони не були б, не забезпечують повністю попит на продукцію. З цієї причини не завжди можна знайти в достатній мірі колекції Fiorano в магазинах і фірмах нашої країни.
*http://krainamaystriv.com/