Довгоочікуваний смартфон LG Optimus 3D виходить на світовий ринок.

смартфон LG Optimus 3DКомпанія LG Electronics (LG) сьогодні офіційно представила довгоочікуваний смартфон LG Optimus 3D, оснащений двоядерним процесором другого покоління та інноваційної архітектурою Tri-Dual. Новинка підтримує повноцінну роботу з 3D – запис, перегляд та обмін файлами, – реалізовану у зручному форматі смартфона. LG Optimus 3D був вперше представлений у лютому 2011 року на міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) в Барселоні.

Смартфон LG Optimus 3D виходить на ринок  з унікальною Tri-Dual конфігурацією  – двоядерним процесором, двоканальним режимом і подвійною архітектурою пам’яті. Ця інновація підвищує продуктивність пристрою в багатозадачному режимі, забезпечує комфортний перегляд фільмів і дозволяє грати в сучасні ігри зі складною графікою. Ця новинка також сприяє впровадженню повноцінної 3D функціональності в повсякденне життя користувачів, дозволяючи записувати і переглядати 3D контент, не використовуючи спеціальних окулярів.

«Архітектура Tri-Dual відкриває нову еру  продуктивності смартфонів, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером. Electronics Mobile Communications. – Ми очікуємо, що наша остання модель з лінійки LG Optimus викличе великий інтерес з боку споживачів, які шукають найсучасніші технології і люблять 3D – наступний великий рубіж для мобільних пристроїв».

Максимальна ефективність і продуктивність конфігурації Tri-Dual

Архітектура LG Tri-Dual забезпечує значні переваги у продуктивності LG Optimus 3D, і це стосується не тільки збільшення тактової частоти. У реальній експлуатації смартфони з одноканальною системою (навіть з більш високою тактовою частотою і двоядерною технологією) поступаються LG Optimus 3D. Двоканальна конфігурація дозволяє здійснювати одночасну передачу даних між двоядерним процесором і подвійною архітектурою пам’яті. У результаті користувачі LG Optimus 3D можуть переглядати веб-сторінки, використовувати багатозадачність, грати в ігри при більш високій частоті кадрів і насолоджуватися фільмами з більш плавною передачею зображення і довше, ніж це було можливо раніше.

Повноцінна робота з 3D: запис, перегляд і передача 3D-файлів

Запропонована компанією LG Electronics повноцінна 3D концепція  перетворила 3D технологію з новинки на практичний інструмент. Смартфон LG Optimus 3D дозволяє швидко і зручно записувати, переглядати і передавати 3D-файли, не використовуючи громіздких окулярів. Новітній смартфон LG забезпечує зйомку високоякісного 3D-контента і завдяки технології стабілізації 3D-відео та алгоритму зміщення корекції у режимі реального часу автоматично коригує тремтіння зображення. Широкі кути огляду роблять перегляд фільмів та відео зручнішим і комфортнішим.

4,3-дюймовий WVGA-дисплей забезпечує яскраве HD зображення без мерехтіння (до 1080 у звичайному форматі і до 720p в 3D). Спеціальне програмне забезпечення дозволяє перетворювати стандартні фотографії і відеоконтент у 3D в режимі реального часу. Безкоштовна утиліта для конвертації 2D-ігор буде доступна для скачування у третьому кварталі 2011 року, що дозволяє користувачам насолодитися різноманітністю мультимедійного контенту в форматі 3D.

Смартфон підтримує також HDMI 1.4 і може легко та швидко підключатися до 3D-телевізорів і моніторів, а також DLNA сертифікованих пристроїв. Більш того, користувачам легко тепер доступна пошукова  классификация ссылок та  відповідно завантажувати і переглядати 3D-контент та обмінюватися одне з одним відзнятим відео через спеціальний 3D-канал YouTube (youtube.com/3D).

LG Optimus 3D також підтримує перший у світі 3D браузер доповненої реальності (augmented reality – AR), реалізований у співпраці з Wikitude, піонером AR. Браузер буде доступний за допомогою спеціальної програми, яку можна завантажити з LGWorld (www.lgworld.com).

Телефон буде доступний в Європі, а потім на більш ніж 60 ринках по всьому світі у найближчі декілька тижнів.