Автоновинка від Таганрозького автомобільного заводу.

Таганрозький автомобільний завод виводить на ринок новий бюджетний седан. Автомобіль носить робочу назву TAGAZ C10 і є спільним продуктом Таганрозького автомобільного заводу і компанії Jianghuai Automobile Co., Ltd. (JAC).
Машина належить до популярного в Росії класу С. Ціна в базовій комплектації TAGAZ C10 не перевищить 12 500 $. Стартують продажі TAGAZ C10 з комплектації, яка вже включає в себе підсилювач керма, кондиціонер, передні електросклопідйомники, аудіосистему і інші опції. Пізніше лінійка комплектацій буде розширена. TAGAZ C10 забезпечується бензиновим двигуном об’ємом 1,3 л, потужністю 93 л.с.
За основу взято модель JAC A138 Tojoy, представлена ​​в Китаї в 2008 році. Дизайн моделі був розроблений італійською компанією Pininfarina, яка задає світові модні тенденції у виробництві автомобілів. Дизайнерське бюро регулярно працює для таких автомобільних брендів як Ferrari і Maserati. З більш масових моделей, розроблених Pininfarina, можна виділити, наприклад, Chevrolet Lacetti. 19-го вересня 2008-го року, на церемонії «China Automobile Evaluating Meeting», JAC A13 був нагороджений премією «Найбільш очікуваний автомобіль 2008-го року». Зараз машина демонструє гарну динаміку продажів на китайському ринку.
Автомобіль 2008-го модельного року неодноразово допрацьовувався після прем’єри. Була розширена лінійка двигунів, збільшено кількість комплектацій та ін Таганрозький автомобільний завод так само вніс конструктивні зміни в модель TAGAZ C10 перед стартом продажів в Росії . Зокрема, була вдосконалена технологія зварювання кузова, збільшена кількість точок зварки, що забезпечило більшу міцність швів. Кузов TAGAZ C10 проходить антикорозійну обробку за існуючими стандартами ТАГАЗ і забарвлюється в кольори металік, і буде мінімальний уже тюнінг, а не так як заведено у більшість відчизняних авто, як наприклад тюнинг ваз 2115 потрібно робити самому після покупки.
ТАГАЗ вже завершив сертифікацію за цією моделлю і отримав «Схвалення типу транспортного засобу». Краш-тести TAGAZ C10 на фронтальне і бічне зіткнення з першого разу дали добрі результати, а деякі показники були в рази краще нормативних. Найближчим часом планується розпочати відвантаження товарних автомобілів TAGAZ C10 дилерам. Реалізація TAGAZ C10 буде здійснюватися через існуючу дилерську мережу ТАГАЗ. Обслуговувати автомобілі планується у фірмових сервісних центрах підприємства. На модель поширюється єдина заводська гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу.