Audi R8 GT Spyder

Audi R8 GT SpyderAudi R8 GT Spyder: агресивна міць з технологією Audi ultra

Ще легше, ще потужніший, ще привабливіший: динаміка Audi R 8 GT Spyder захоплює дух. Флагманська версія спорткара з відкритим верхом розвиває потужність 560 к.с. (412 кВт). Завдяки технології Audi ultra і без того легкий автомобіль «скинув» цілих 85 кг. До 100 км / год Audi R 8 GT Spyder розганяється за 3,8 с, при цьому максимальна швидкість складає 317 км / ч.

Рік тому знаменита німецька марка представила Audi R 8 GT Coupe як флагмана модельної лінійки R 8. Всі 333 екземпляри обмеженої серії були продані за лічені місяці. Тепер настала черга флагманської версії з відкритим верхом — її тираж буде також обмежений 333 автомобілями. Кожному екземпляру присвоєно індивідуальний номер, нанесений на ручку селектора КПП.

Технологія зниження маси, що отримала назву Audi ultra lightweight technology, дозволила довести вагу автомобіля до 1640 кг, що на 85 кг легше базової моделі Audi R 8 Spyder 5.2 FSI quattro. Просторова рама Audi Space Frame (ASF), що складається з литих з’єднувальних вузлів, штампованих профілів і алюмінієвих панелей, важить всього 214 кг. Збірка кузова, а потім і остаточне складання автомобіля здійснюється переважно вручну, в цеху Audi R 8 на заводі в Неккарзульм (Neckarsulm).

Підрамник двигуна виконаний з надлегкого магнієвого сплаву, довга кришка відсіку для м’якого верху і широкі бічні панелі виконані з пластика, армованого вуглецевим волокном (CFRP). Вуглепластик також використовується при виготовленні модифікованого переднього спойлера, фіксованого заднього антикрила і нового заднього бампера. Ці компоненти забезпечують сукупний виграш у вазі 5,5 кг.

Цілий ряд візуальних акцентів підкреслює неповторний стиль Audi R 8 GT Spyder. У їх числі навісні деталі титаново-сірого кольору, передній спойлер з подвійним дифузором, вставки по кутах переднього бампера, червоні бейджи GT, круглі вихлопні патрубки, збільшений дифузор і затемнені світлодіодні задні ліхтарі з прозорими розсіювачами. В якості опції Audi пропонує окантовку вітрового скла з матового вуглепластика (CFRP).

Якщо спекотне літо то потрібно *купить авто холодильник ваше задоволення в дорозі.