Audi на фестивалі Wörthersee Tour 2011

Audi A1 clubsport quattroКонцепт Audi A1 clubsport quattro, унікальний і єдиний у своєму роді, використовує найсучасніші технології і демонструє чудові динамічні характеристики. Марка Audi представила новий шоу-кар в рамках щорічного фестивалю Wörthersee Tour, який ось уже 30 років збирає на березі мальовничого озера шанувальників автомобільних брендів, що входять в концерн Volkswagen.

«Серцем» Audi A1 clubsport quattro став класичний бензиновий двигун Audi — п’ятициліндровий силова установка робочим об’ємом 2,5 літра з турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням палива. Взятий за основу мотор TFSI, який використовується в Audi TT RS і Audi RS 3 Sportback, був форсований до вражаючих 503 л. с. потужності і 660 Н · м крутного моменту. Максимальна потужність досягається в діапазоні частоти обертання від 2500 до 5300 об / хв.

Турбіна, проміжний охолоджувач, впускний і випускний колектор були спеціально допрацьовані для підвищення потужності двигуна. Як і на Audi A4 DTM, вихлопна труба виведена через лівий поріг, прямо перед заднім колесом.

Ще однією перевагою Audi A1 clubsport quattro є його низька вага, що становить всього 1390 кілограм. Завдяки потужному двигуну, Audi A1 clubsport quattro набирає швидкість 100 км / год за 3,7 секунди. Від 0 до 200 км / год автомобіль розганяється всього за 10,9 секунди, а прискорення від 80 до 120 км / ч на четвертій передачі займає всього 2,4 секунди.

Крутний момент передається на всі чотири колеса; трансмісія складається з шестиступінчастою механічною коробки передач і системи постійного повного приводу quattro ®, які також були запозичені у Audi TT RS і модернізовані. Обмеження максимальної швидкості складає 250 км / ч.

Концепт Audi A1 clubsport quattro оснащений низькопрофільними шинами розміру 255/30, закріпленими на 19-дюймових легкосплавних дисках, виконаних в унікальному стилі: у вигляді лопатей турбіни. За колісними дисками ховаються великі гальмівні диски з внутрішньою вентиляцією. Спереду 6-поршневі супорти «обіймають» карбон-керамічні перфоровані диски. На задній осі встановлені сталеві гальмівні диски великого розміру. Пружинно-гідравлічна підвіска Audi A1 clubsport quattro обладнана амортизаторами з регульованими характеристиками демпфування.