Холодильникам LG с нижней морозильной камерой и side-by-side впервые присвоены рейтинги ЕС А+++ и А++.

Холодильникам LG с нижней морозильной камерой и side-by-side впервые присвоены рейтинги ЕС А+++ и А++.Компанія LG Electronics (LG) продовжує підвищувати енергоефективність своїх пристроїв. Дві нові моделі холодильників LG – з нижньою морозильною камерою на 385 л та side-by-side на 614 л – вперше відзначено європейськими рейтингами споживання енергії А+++ і А++ відповідно. Це стало можливим завдяки використанню унікальної технології лінійного компресора, яка забезпечує побутовій техніці найвищі у галузі показники енергоефективності.

У поєднанні з розумним використанням  внутрішнього простору і тонкими  ізоляційними матеріалами, лінійний компресор  дозволяє збільшити обсяг внутрішнього простору холодильника при збереженні його зовнішніх розмірів. Новий холодильник LG з нижньою морозильною камерою на сьогодні є найбільш містким у своєму класі. Це дозволяє споживачам розумніше використовувати простір холодильника і рідше ходити за покупками.

«Перехід на нові енергетичні рейтинги став для нас великим досягненням. Це також великий крок вперед для індустрії побутової техніки в цілому, – відзначив Йонг-ха Лі, президент і вища посадова особа компанії LG Electronics Home Appliance. – Цей крок демонструє напрямок, в якому розвиватимуться наші моделі холодильників упродовж 2011 року. Наша мета –у постійній оптимізації споживання енергії, а також у розумних технологіях її заощадження, ефективному використанні простору та доступності наших виробів для кінцевого користувача».

Холодильник LG з нижньою морозильною камерою А+++: розумне збереження енергії, висока надійність і стильний дизайн

Завдяки унікальному лінійному компресору LG, холодильник з нижньою морозильною  камерою чудово підтримує внутрішню  температуру – їжа залишається такою ж свіжою, який і була у продуктовому магазині. При цьому споживається на 50% менше енергії, ніж у попередніх моделях з рейтингом A+, що дозволяє заощадити до 60 євро на рік і скоротити викиди вуглекислого газу до 93 кг на рік. Крім того, використання інноваційного теплообмінника зі спіралевидним оребренням LG допомагає холодильнику ефективніше підтримувати необхідну температуру.

Замість чотирьох точок тертя у лінійному компресорі використовується тільки одна, що забезпечує пристрою мінімальний рівень шуму і підвищує його надійність. Тому компанія LG Electronics надає на лінійний компресор 10 річну гарантію. Оригінальний дизайн холодильника LG з нижньою морозильною камерою був відзначений престижними преміями IF Design і Red Dot Design Award 2011.

Холодильник LG Side-by-Side з рейтингом енергоефективності А++: ще більша економія енергії

Крім  фірмового лінійного компресора, нові холодильники LG side-by-side оснащені також  рядом фірмових технологій LG, які  допомагають підвищити енергоефективність цих моделей. У 2010 році холодильники LG side-by-side, обладнані диспенсером, першими в Європейському Союзі отримали рейтинг А++. Його головною особливістю є бар, розташований у верхній частині корпусу, який споживає мінімальну кількість електроенергії.

Вмонтований у дверцята холодильника інноваційний генератор льоду економить простір і надає зручний доступ до льоду. Це дозволило збільшити обсяг корисного внутрішнього простору, не збільшуючи зовнішніх розмірів холодильника і не знижуючи його енергоефективності. При покупці холодильника LG також надається 10-річна гарантія на лінійний компресор.