Samsung представляє в Україні широкий модельний ряд інтелектуальних телевізорів.

Нові LED-і плазмові телевізори інтелектуальні Samsung Smart TV наповнюють новим змістом саме поняття «дивитися телевізор».
Компанія Samsung Electronics пропонує українським користувачам широкий модельний ряд телевізорів 2011 року, виконаних у концепції Smart TV («інтелектуальний телевізор»). Smart TV змінює сам спосіб взаємодії глядача з телевізором. Нові інтелектуальні телевізори Samsung дозволяють подорожувати по Інтернету прямо на телеекрані, спілкуватися через соціальні мережі, завантажувати різні додатки, без проводів обмінюватися файлами з іншими пристроями і здійснювати відеодзвінки по Skype.
Функціональність Smart TV реалізована в LED-телевізорах Samsung серій D8000, D7000, D6500, D6100 та D5500, а також плазмових моделях серій D8000, D6500 і D550.
Можливості Smart TV від Samsung
Функції інтелектуального ТБ об’єднані в телевізорах Samsung 2011 року в сервісі Smart Hub.
Функція Search All дозволяє шукати контент на телевізорі, персональних комп’ютерах і мобільних пристроях, підключених до домашньої мережі, а також в Інтернеті. Усього кілька натискань на пульті — і власник телевізора зможе швидко знайти контент, пов’язаний з програмою, яку він дивиться, або скористатися такими функціями, як доступ до сайтів соціальних мереж.
Вбудований веб-браузер забезпечує повноцінний інтернет-серфінг безпосередньо на великому екрані телевізора. Власник інтелектуального ТБ може подорожувати по просторах Інтернету, не включаючи ПК. У свою чергу, функція Social TV дозволяє безпосередньо під час перегляду телепередач ділитися враженнями з друзями через такі сервіси, як Facebook, Twitter і Google Talk.
Розкрити весь потенціал інтелектуального телевізора дозволяє доступ до Samsung Apps — першому і найбільшому в світі онлайн-магазину ТБ-програм, який пропонує цілий ряд платних і безкоштовних програм.
Ще одна важлива ключова складова екосистеми Smart TV — технологія Samsung AllShare. Вона дозволяє без проводів підключати до телевізора всі сумісні пристрої для обміну відео, фото та музикою. А підключивши до ТБ мобільний телефон, можна навіть відправляти і отримувати SMS та визначати, хто дзвонить, через телеекран.
Більш того, за допомогою опціональною ТБ-камери Samsung власник інтелектуального телевізора зможе здійснювати відеодзвінки в форматі HD через Skype в комфортній обстановці вітальні.
LED-телевізори з функціональністю Smart TV.
Перше, що кидається в очі при вигляді LED-телевізорів Samsung серії D8000, — це компактність металева рамка. На відміну від звичайних ТВ, у яких панель екрану «затиснута» в товстій пластикові рамки, в нових LED-телевізорах Samsung рамка практично непомітна — вона зливається з екраном, стираючи межу між реальністю і зображенням на телеекрані. Ця інноваційна дизайн-концепція отримала назву Oneness («Єдність»).
Моделі серії D8000 забезпечують неймовірну чіткість і реалістичність зображення як в 2D, так і в 3D. При цьому звичайне відео можна перетворювати в тривимірний формат завдяки вбудованому 3D-конвертера. До того ж телевізори вперше підтримують технологію локального затемнення й підвищення контрастності Micro Dimming Plus в режимі 3D, яка дозволяє відображати насичений чорний і бездоганно чистий білий колір.
ТБ серії D8000 поставляється в комплекті з новими бездротовими 3D-окулярами Samsung з підтримкою Bluetooth.
LED-телевізори Samsung серії D7000 гармонійно поєднують високі технології і дизайн в дусі витонченого мінімалізму. Тонка металева рамка навколо екрана завтовшки всього 5 мм покрита шаром кришталево прозорого пластику. Нова підставка з чотирма опорами стала ще тонше, ніж її варіант 2010 року, проте завдяки меншій висоті телевізор на ній більш стійкий і в той же час виглядає елегантніше.
Завдяки новій функції автоматичної настройки 3D-телевізор серії D7000 автоматично визначає формат кодування (наприклад, рядна або вертикальна) при відтворенні тривимірного контенту. Тепер користувач може відкинутися на спинку крісла і почекати, поки розумний ТБ сам сконфігурує найкраще відображення відео.
У моделях серії D7000 також реалізовані технологія сканування із заднім підсвічуванням і Auto Motion Plus — фірмовий алгоритм Samsung для інтерполяції кадрів, який створює плавні переходи між кадрами без розмиття навіть в найдинамічніших сценах. Бездоганна якість 3D-зображення також забезпечує цілий ряд фірмових технологій Samsung: 3D HyperReal Engine, Ultra Clear Panel, Wide Color Enhancer Plus, Clear Motion Rate і цифровий фільтр перешкод.
Ультратонкі LED-телевізори серій D6100/6500 і D5500 поєднують в собі найсучасніші технології та елегантний дизайн. Моделі D6500 виконані в дизайн-концепції Oneness. Їх рамка екрану має блакитний відтінок, який майже не видно, якщо дивитися на телевізор спереду, але згущується, якщо глядач змістився в бік. Моделі серій D6100 і D5500 виконані в елегантному дизайні Crystal Design.
Телевізори D6000 і D5500 підтримують технології Samsung Ultra Clear Panel, Clear Motion Rate, Micro Dimming, BD Wise і Wide Color Enhancer Plus, завдяки чому зображення з роздільною здатністю Full HD виходить неймовірно реалістичним і чітким. Технологія 3D HyperReal Engine дозволяє насолоджуватися 3D-ефектами кінематографічної якості. Користувач також може відтворювати на екрані телевізора контент, що зберігається на USB-накопичувачах за допомогою функції ConnectShare Movie. 3D-конвертер дає можливість перетворювати звичайний контент в 3D, а технологія SRS Theater Sound забезпечує реалістичний тривимірний звук.
Плазмові телевізори з функціональністю Smart TV.
Плазмові телевізори Samsung серії D8000 забезпечують чудову якість зображення з роздільною здатністю Full HD як в 2D, так і в 3D. Дизайн плазмових ТВ відрізняється ультратонкої рамкою екрана завтовшки всього один дюйм (2,54 см). Така рамка абсолютно не заважає зануритися в те, що відбувається на екрані, і при цьому видима область плазмової панелі також збільшується на дюйм. Рамка і екран виглядають як єдине ціле, що тільки покращує враження від перегляду.
Нові плазмові телевізори Samsung дозволяють сповна оцінити переваги відео високої чіткості. Технології HyperReal Engine, Clear Image Panel і Wide Color Enhancer Plus працюють спільно, щоб кожен кадр фільму виглядав саме так, як задумав режисер. Завдяки технології Micro Dimming і фільтру Real Black темні тони знаходять додаткову глибину, а чорний колір на екрані виглядає дійсно чорним.
Плазмові телевізори серії D8000 підтримують активні 3D-окуляри Bluetooth, пульт ДУ TwinView з сенсорним екраном і підключення по Wi-Fi.
Ультратонкі плазмові телевізори серії D6500 також відрізняються вишуканим дизайном. Вони розроблені з великою увагою до найдрібніших деталей і підтримують широкий арсенал новітніх технологій, включаючи можливість перетворення 2D-контенту в тривимірну картинку високої чіткості.
newsroom.samsung.ua
Потрібні письменные переводы документів чи технічної документації  , можете завітати на kls-agency.com.ua, де якісно нададуть вам таку послугу.