Samsung Electronics створив організацію по управлінню мобільним трафіком даних.

САМСУНГКомпанія Samsung Electronics, постачальник передових мережевих рішень, оголосила про плани, покликаних зміцнити її позиції в Європі після успішного запуску мереж LTE в США.

Samsung створив спеціальну організацію під назвою Europe Network Office (ENO, «Європейський офіс мережевих технологій») з метою виведення на ринок спеціалізованих мережевих рішень, а також нарощування кадрових ресурсів у європейському регіоні. Нова організація стане центром 4G-бізнесу Samsung Electronics в Європі та створить потужну синергію географічно розосереджених регіональних офісів. Організація ENO буде розташовуватися в європейській штаб-квартирі Samsung в Лондоні.

ENO планує співпрацювати з європейськими операторами в сфері пошуку найбільш ефективних методів управління мобільним трафіком даних. Samsung Electronics буде пропонувати рішення, адаптовані для бізнес-планів та вимог місцевих операторів, і здійснювати їх експлуатаційні випробування. У планах ENO — також сприяти поширенню LTE на європейському ринку.

Крім посилення регіональної присутності Samsung Electronics має намір підвищувати обізнаність про свої LTE-рішеннях. Компанія вперше продемонструє всеосяжну телекомунікаційну інфраструктуру та рішення LTE на конференції LTE World Summit 2011 в Амстердамі.

Samsung вибрав цей захід для демонстрації рішення Smart LTE. Створений в результаті широкомасштабних досліджень і розробок, цей комплекс спеціалізованих рішень дозволять операторам оптимізувати використання існуючих мережевих ресурсів, скорочувати витрати і підвищувати віддачу від інвестицій.

Завдяки технології інтелектуального розподілу радіоресурсу, рішення Samsung Smart LTE підвищує загальну пропускну здатність мережі та поліпшує покриття. Це рішення також забезпечує високоякісну передачу голосу і даних в районах щільної міської забудови та всередині будинків, а також у сільській місцевості, з невеликою кількістю базових станцій.

Крім того, Samsung презентує базову станцію з підтримкою безлічі стандартів: LTE, Mobile WiMAX, WCDMA, GSM і CDMA. Це обладнання дає операторам можливість знижувати витрати і економити час при перекладі мереж на нові технології.

Юнг Кі Кім, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер підрозділу телекомунікаційних систем Samsung Electronics, зазначив: «Ми впевнені, що ENO буде грати ключову роль у планах Samsung з розвитку 4G-технології LTE в Європі. Спираючись на свій 30-річний досвід роботи у телекомунікаційній галузі, Samsung Electronics стане самим надійним партнером для операторів у Європі, як це вже сталося по всьому світу ».

Samsung володіє величезними знаннями та досвідом у галузі технології OFDMA, що дозволило йому укласти 7 комерційних контрактів в області LTE і стати партнером понад 30 операторів. Компанія має сильні позиції в консорціумі 3GPP (3rd Generation Partnership Project) зі стандартизації LTE. Samsung Electronics — один з найбільш впливових постачальників мережевих рішень, що беруть участь в даному консорціумі: фахівці компанії є головами або віце-головами шести різних робочих груп 3GPP. Крім того, Samsung володіє більш ніж 25% прав інтелектуальної власності на технологію LTE / OFDMA.

Samsung Electronics вийшов на ринок телекомунікаційних систем в 70-і роки минулого століття, коли представив учрежденческую АТС. Вносячи свій внесок у популяризацію комерційних послуг, включаючи пейджинг, ADSL, CDMA, WCDMA й Mobile WiMAX в Південній Кореї, компанія допомогла цій країні вийти в лідери інформаційно-телекомунікаційних технологій. У ході роботи на телекомунікаційному ринку Samsung накопичив великий досвід розгортання мобільних рішень по всьому світу.

newsroom.samsung.ua